שופינג אונליין: סניקרס מושלמות לכלה הנינוחה

02.07.19

יום החתונה שלכן הוא אמנם ההתחלה של חייכן המשותפים עם הוואן אנד אונלי, אבל הוא גם סיום של תהליך תכנון וארגון שלעתים עשוי להיות מתיש וסוחט. מגיע לכן להנות, ובעיקר לרקוד כאילו אין מחר - ומגיע לכן לעשות את זה בנעליים נוחות.

אנחנו יודעות שה-Keds המנצנצות של קייט ספייד הפכו כבר למדים הלא רשמיים של כלות בארץ, אבל אנחנו כאן כדי לרענן לכן. אז כהרגלנו בקודש, יצאנו למשימה חשובה מאין כמותה: להביא לכן מגוון של הצעות מרחבי הרשת לסניקרס כלתיים שיתנו פייט לאותו זוג גליטרי פופולרי. חזרנו עם גודיז שאנחנו בטוחות שתאהבו.


מטאל בלינג - לכלות שרוצות לנצוץ גם על קז'ואל

 

gallery 1A

1. יש יותר "לאב איז אין דה אייר" מלבבות זהובים מנצנצים? ווי דונט ת'ינק סו // 2. רוצה נגיעה מטאלית עדינה אבל לשמור על קלאסיות לבנה? קיפ איט אין דה באק.


gallery 1A


3. את הכוכבת של היום זה, אז לכי על סניקרס עם נצנוץ שישקף את זה // 4. פיזור עדין של כוכבים קטנטנים יתנו טאצ' אדג'י בלי להשתלט // 5. אורבן שיק מושלם עם ניטים זהובים? צ'ק! // 6. נוגעת כוכבים מרוב אושר התרגשות? הזוג הזה נועד עבורך.


ריינבו דאנס - לכלות שרוצות זריקת צבע עליזה

gallery 2A

7. לאוד אנד פראוד! אין יותר צבעוני ושמח מהקונברס המרנינות האלו // 8. פלטפורומות סופר נוחות עם סוליות בשלל צבעי הקשת? הלו ניינטיז! // 9. קחו את הקשת בענן בקטע הכי מילולי שאפשר ותנו לה לככב על זוג סניקרס צחורות.


gallery 2A

10. מיקס בין אורבניות למתיקות עם גוון מטאלי עדין ואיור סוליה קסום // 11. רקמה פרחונית עדינה היא הטאצ' הנכון ללוק מתוק ורומנטי // 12. פולקה דוטס קלאסיות בשחור-לבן מעניקות לוק שיקי ועל-זמני.


טקסטורות למתקדמות - לכלות שרוצות לצאת קצת מהקופסא 

gallery 3A

13. קרושה תחרה רומנטי, ניד ווי סיי מור? // 14. הקץ לשלטון הסניקרס הנמוכות! קבלו זוג ארוג וגבוה שהוא סופר שיק ולגמרי אוורירי // 15. לא בעניין של סניקרס קלאסיות? נעלי סירה מגומי עם דוגמה דמוית תחרה הן פתרון קיצי וכיפי // 16. אוהבת משחקי שקיפוית? סניקרס מרשת מש הן התשובה המושלמת. 


gallery 3A
17. אתן קוראות לזה חריצים, אנחנו קוראות לזה חיתוכי לייזר מגניבים בטירוף // 18. שילוש מושלם של פלטפורמה, עור ארוג וטאצ' של בלינג.

מאת:כלות אורבניות