שופינג אונליין: מוצרי חד קרן

18.05.16

 

אם יש דבר אחד שעליו אנחנו מתעקשות לאורך כל חיינו הבוגרים, זה להישאר עמוק בפנים קצת ילדות ולשמר מעט מהתמימות שחווינו כשגדלנו. זו בדיוק הסיבה שבגללה החלטנו לקחת אתכן לסיבוב קניות אינטרנטי ברוח חד הקרן - אותו יצור מיתי וקסום, ששמו נקשר בנצנצים, קשתות וכל מה שיפה וטוב בעולם. אז מה אם חלק מהמוצרים שלפניכן מתאפיינים ברוח ילדותית? מבחינתנו - זה כל הקסם...

 

 1. כיסוי מצחיק לנייד
גם קשת, גם חד קרן וגם הומור גרמו לנו להאמין שאנחנו חייבות את הכיסוי הזה לנייד שלנו, וכמה שיותר מהר.

 

 2. טבעת חד קרן עדינה
הטבעת הזו שבתה את לבנו מהרגע הראשון ובעינינו היא מהווה טאץ' קטן וחמוד של קסם לכל לוק שבו תבחרנה. ניתן להשיג אותה כאן.

 

3. סיכת חד קרן לדש הבגד
בינינו, אנחנו לא ממש עונדות סיכות דש על הבגדים, אבל כן אוהבות לנעוץ אותן בתיקים היותר קז'ואליים שלנו. סיכת הדש הזו מתוקה לאללה ותוסיף חיוך צבעוני לכל תיק עייף.

 

 חד קרן

 

4. סט של ספל תה + צלוחית

אנחנו לא יודעות מה איתכן, אבל אנחנו לא יכולות לעמוד בפני סט התה המתוק הזה. הספל העדין עם האיור של חדת הקרן, יחד עם הצלחת שמעוטרת בקשת יהפכו כל אירוח לכיפי ומשמח במיוחד.

 

 חד קרן

 

5. פרינטבל של חד קרן לתלייה 

את פסל הנייר המקסים הזה תוכלנה להכין בעצמכן בחצי שעת עבודה בערך. כל שעליכן לעשות הוא לקנות את התבנית ולהדפיס אותה על נייר יפה לבחירתכן. אחר כך תתבקשנה לעקוב אחר ההוראות וצ'יק-צ'ק תקבלו קישוט מהמם לבית.

 

 unicorn gallery 3

 

6. כרית חד קרן מתוקה 

את הכרית המקסימה הזו תוכלו לשים בסלון, חדר השינה או חדר העבודה שלכן והבונוס? ברגע שיגיעו הילדים, תוכלנה להעביר אותה בלי היסוס לחדר שלהם.

 

7. הדפס של חדי קרן

אוהבים כשראינו את האיור המשגע הזה, מיד דמיינו אותו תלוי בחדר השינה שלנו. היתרון? אתן לא חייבות לקנות אותו רק כהדפס שתולים על הקיר, אלא יכולות לבחור בין כרית מודפסת, מצעים, תיק, מגבת ואפילו וילון מקלחת. להשיג כאן.

 

8. הדפס צבעי מים משגע

 טרנד כתמי הצבע הוא אחד האהובים עלינו בכל הקשור לציור ואיור ובעינינו, ההדפס המקסים הזה יפאר כל קיר שעליו תבחרנה לתלות אותו. ניתן להשיג כאן.

 

 unicorn gallery 4

 

9. הדפס של קשת בענן

 ההדפס הזה כל כך מתוק ומשמח, שאין לנו ספק שהוא יגרום לכן לחייך בכל פעם שתביטו בו. גם כאן מדובר בתמונה שיכולה לעבור לחדר הילדים בבוא הרגע, מה שהופך  אותה למולטי פונקציונלית.

 

 unicorn gallery 5

 

 

 

 

 

 

מאת:כלות אורבניות