שובן של הגיבסניות

04.09.12

 

כלות אורבניות שלנו, האם אתן זוכרות את הפרחים האלה שהיו יושבים בתוך הואזה בסלון של ההורים לפני אי אלו שנים? אנחנו מתכוונות לגיבסניות הלבנות, ששולבו בדרך כלל עם ורדים אדומים קלאסיים. אז אל חשש, השילוב הזה לא עומד לחזור לחיינו, גם אנחנו מאמינות שהוא מעט מיושן ולכן עדיף לשמור אותו בזכרונות הילדות שלנו.

 

מי שכן עומדות לחזור לחיינו הן דווקא הגיבסניות: עד לאחרונה הן היו רק שחקניות החיזוק לצד הורדים האדומים, אך כעת הן מאיימות לגנוב את ההצגה וטוב שכך. גם אם החזרה של הגיבסניות נראית לחלקכן מרתיעה, נסו לדמיין את הפרח בפני עצמו, ללא כל שילובים נוספים (ואם כן שילובים, אז כמובן מעודכנים יותר) - הלא מדובר בפרח מרענן ומלהיב?

 

צילום: Megan W

 

אז כפי שאתן מבינות, חוקי המשחק השתנו. אין שום הכרח לשלב את הגיבסניות עם ורדים, אלא ניתן לשזור אינספור שילובים שונים. אולי זה יפתיע את חלקכן, אנחנו אוהבות מאוד את הגיבסניות בצורתן הטבעית, ולעיתים ללא כל עזרתם של פרחים אחרים. אם רק תערכו היכרות עם הפרח, תגלו כמונו עד כמה הוא שימושי ומגוון גם כך.

 

צילום: Mastin Studio

 

היו בטוחות שעם הגיבסניות לעולם לא תצליחו ליצור מראה מתאמץ מידי, שכן הן ניחנו במראה רך ובלתי משתלט. המקום הטבעי ביותר להתחיל בו הוא כמובן זר הפרחים, וגם כאן שמורה לכן הבחירה האם לשלב את הגיבסניות עם פרחים אחרים או להשאיר אותן כך, כמו שהן. יש משהו מקסים בזר של עשרות גיבסניות צפופות, עטופות בסרט יפה וחגיגי.

 

צילום: Jonathan Ong

 

אם תרצו להמשיך את הקו האלגנטי, גם חליפת החתן תמתין לטיפולכן המסור. כמה גבעולים קצרים של גיבסניות, אשר נקשרו יחדיו וחוברו באמצעות סיכה פשוטה לג'קט, יכולות לפתע להפוך לסיכת דש מקסימה והכי חשוב, פשוטה להכנה.

 

היופי הוא שלא דרושה מלאכת מחשבת כדי לשזור יחדיו את הגיבסניות: כל אחת יכולה ליצור את זר הפרחים האולטימטיבי שלה, או לחילופין סיכת דש עבור החתן - במינימום מאמץ ועבודה. מדובר בפרח שמאוד קל לעבוד עימו והתוצאה - לא פחות ממושלמת.

 

צילום: Marianne Wilson, Madalina Lesan

 

אפשרות נוספת היא להכין זר גיבסניות לשיער או לחילופין לשלב כמה גבעולים של הפרח בתוך תסרוקת נונשלנטית. שתי האפשרויות ישדרו מראה רך, נקי וטבעי לגמרי. מתכננות לשלב שושבינות קטנות באירוע? גם להן תוכלו להכין זר גיבסניות חינני שיעטר את ראשיהן הקטנים.

 

צילום: Elizabeth Wertz

 

אם יצא לכן להתנסות בעבודה עם גיבסניות, סביר להניח שבשלב הזה אתן כבר מאוהבות בהן בדיוק כמונו. אם כן, מדוע לקטוע כבר עכשיו את סיפור האהבה החדש? הגיבסניות ישמחו להשתלב גם בעיצוב האירוע עצמו. קודם כל, נתחיל עם הכיסאות בשביל החופה. למשענות שלהם ניתן לחבר צנצנת ובה כמה גבעולים טריים של גיבסניות להשלמת הטוטאל לוק הלבן.

 

צילום: Shannon Mathis

 

שנית, את הגיבסניות ניתן להציב גם במרכז השולחן, כחלק מהסידור הראשי, עם פרחים נוספים או לבד. אם תרצו להמשיך את הקו הרומנטי, תוכלו לסדר את הגיבסניות בתוך כוס תה מצוירת בסגנון של פעם, צנצנת לבנה פשוטה או אפילו קופסת פח צבעונית ליצירת קונטרסט מעניין - אין פרח שיתאים את עצמו יותר מהגיבסנית החיננית.

 

 

צילום: Yolandé Marx

 

מכאן והלאה הכול תלוי במידת היצירתיות שלכן וכבר נתקלנו בכמה וכמה שימושים מדהימים של הגיבסניות כחלק מהעיצוב של מקום האירוע, כמו למשל צנצנות מלאות בגיבסניות שמשתלשלות מהתקרה, גיבסניות שבתוכן נשתלו פתקי ההושבה, שרשרות גיבסניות שקישטו את חלל האירוע ועוד.

 

צילום: Braedon Flynn

 

זיכרו, הבחירה היא כל כולה בידיים שלכן, ואם אתן שואלות אותנו אנחנו בהחלט ממליצות על הרבה, הרבה גיבסניות.

 

The images are taken from: Style me pretty, United with love, Ruffled, Wedding chicks

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא