שדה חמניות אורבני

01.10.14

 

כחובבות פרחים, החמניות תמיד הצליחו לסקרן אותנו: צבען הצהוב והבוהק, עלי הכותרת המרובים, גודלן וכמובן גם נוכחותן… ומסתבר שאנו בהחלט לא היחידות אשר מגלות עניין בפרח המיוחד הזה, שכן העיצוב בו אתן עומדות לפגוש כאן היום בתמונות, נולד בהשראתן.

 

לפעמים די במשפט אחד בכדי למצוא את ההשראה שמחפשים וזה בדיוק מה שקרה למעצבת רעות זגוני אשר אחת הכלות שלה ענתה ״חמניות ופרח לבן עם נקודה צהובה בפנים, מהו שמו?״ - כשזאת נשאלה לגבי הפרחים האהובים עליה.

 

מאחר ומדובר בפרחים דומיננטיים מאוד, הנטייה הטבעית היא כמובן לשלב אותם בדיוק רב כך שלא יעפילו על העיצוב הכללי. רעות, שגם היא אוהבת חמניות, לא חששה מנוכחותן של אלה ואפילו קיבלה אותה בזרועות פתוחות כשהיא מחליטה לשלב באומץ רב כמה שיותר מהן.

 

אט אט נרקם לו קונספט החתונה שזכה לשם ״My Sunny Day״ על שם קשת הצבעים ששטפה אותו. השילוב בין פרחי החמניה, הקמומיל והשום לבין הלוקיישן בעל המראה התעשייתי, יצר קונטרסט שקשה היה להסיר ממנו את המבט.

 

פלטת הצבעים המונוכרומטית תאמה לאווירה הכללית והבליטה את הצבעים הנבחרים אפילו יותר. מפות בהירות, פלייסמטים בעיבוד גרפי תואם, לוחות גיר שנתלו מעל המזנונים ואפילו הכלים בהם הונחו הפרחים - תאמו זה לזה בצורה מדוייקת להפליא.

 

הלוק המוקפד גלש גם לחלל בו נערכה קבלת הפנים וכלל סידורי הושבה בדמות שקיות קונפטי מנצנצות, זרי קמומיל לשושבינות, צנצנות צבועות וכמובן ים של חמניות. כלות יקרות, מוכנות לצפות בכל היופי הזה? ב-רור!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום: איגור לובנסקי

 

נפלא לראות כיצד משפט אחד קטן, שהוציאה הכלה הענוגה מפיה, הפך לעיצוב אלגנטי ומשמח בעת ובעונה אחת. שאפו, שאפו, שאפו!

 

קרדיטים

עיצוב: רעות זגוני

צילום: איגור לובנסקי

לוקיישן: שבע

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: