שגעון הקעקועים: Tattly

28.12.13

 

מאז ומתמיד היינו מהפונטות מן המראה של קעקועים על גבי הגוף, ומדוע? קעקועים מבחינתנו הם דרך נוספת לביטוי עצמי, כמו גם אמנות של ממש. בכל פעם שנתקלנו בכלה מקועקעת, כמו למשל שולה, הדוגמנית ההורסת מבית ״הכלות של זברה״, שהדיו הצבעונית עיטרה את זרועותיה, או אוסף הכלות האורבניות המקועקעות שלנו (זוכרות אותן?) - התרגשנו.

 

יש משהו מהפנט בכלה מעוטרת בקעקועים או לחילופין בחתן ששרוולי חולצתו מופשלים מעלה ומגלים כתובת קעקע עם אמירה, אך כמובן שלא כולם בנויים למחויבות כזו, של קעקוע המעטר את הגוף לכל החיים. אז מה עושים במקרה כזה? בדיוק מהסיבה הזו יצאנו לשיטוטים ברחבי הרשת ומצאנו חנות אונליין צבעונית ומשמחת בשם "Tattly". בחנות המדוברת ניתן למצוא שלל קעקועים, של המון מעצבים מרחבי העולם - והיתרון הגדול? כולם זמניים, בדיוק מה שאתן שומעות.

 

 

 

כן, כן, זה אומר שגם הכלה וגם החתן יכולים להתקשט בקעקוע אך ורק לכבוד המאורע, מבלי שיצטרכו להתחייב אליו לתמיד. קעקועים זמניים יכולים להתאים גם כשמעצבים אירוע בקונספט מסויים ובוחרים בדוגמא שתשלים את אותו רעיון עיצובי מדובר.

 

 

 

בחנות של "Tattly" קיימת גם האפשרות ליצור קעקועים אישיים, כאלה המיוחדים לכן ורק לכן. ומתי יהיה זה שימושי? לדוגמא במקרה בו תרצו ליצור קעקוע עם תאריך החתונה או עם ראשי התיבות של שמותיכם, או כפי שעבר ציינו קודם לכן כשתרצו לקעקע באופן זמני מוטיב מן האירוע שאינו מופיע ברשימת הקעקועים.

 

 

 

דרך מדליקה נוספת בעיננו לשלב קעקועים זמניים באירוע עצמו היא באמצעות עמדת קעקועים לאורחים - האורחים היקרים שלכן יכולים גם הם להתקשט בשלל קעקועים יפים ולחזור הביתה מן האירוע עם מזכרת שתגרום להם לחייך במשך כמה ימים. מעבר לים כבר מדובר בטרנד של ממש, שממנו האורחים נהנים עד מאוד ואנו לחלוטין צופות שהוא יתפוס גם כאן בארצינו הקטנה, שכן אחרי הכול מדובר בכיף גדול מהסוג שבהחלט אינו מזיק.

 

 

 

החנות עצמה מאפשרת משלוחים לכל רחבי העולם בעלות של 2 דולרים בלבד, כאשר קיימת אפשרות לרכוש סט יחיד של קעקועים (המגיע בשתי יחידות) או סט של כמה קעקועים בעלי אותו מוטיב. נגלה לכן בסוד שלא יכולנו להתאפק וגם אנחנו כמובן הזמנו קעקועים מן האתר, לימים בהם יתחשק לנו לקשט קצת את הגוף. האמת שאנו ממתינות להם בציפייה רבה...

 

 

עיצוב וצילום: Tattly

 

כלות יקרות שלנו, ספרו לנו - האם גם הלוק שלכן לאירוע טומן בחובו קעקועים מרשימים? אם כן, אתן כמובן מוזמנות לשלוח לנו את התמונות היפות שלכן, שאולי אף עשויות להצטרף לפוסט הכלות האורבניות המקועקעות, פוסט אשר תמיד ישמח להתקשט בעוד כלות מדליקות, הכי מדליקות שיש!

 

מאת:כלות אורבניות