שבעה דברים לשבוע של התחדשות ואנרגיות חיוביות

10.04.16

אנחנו לא יודעות מה איתכן, אבל עלינו עבר שבוע מלא ועמוס - גם בהכנות לחתונה וגם בעניינים שגרתיים אחרים שהצריכו את תשומת לבנו - ולכן החלטנו שבשבוע הקרוב נפנה זמן בלו"ז הצפוף לשבעה דברים בסימן אנרגיות חיוביות, רוגע וצמיחה - או בקיצור, דברים שעושים טוב על הלב והנשמה. מוכנות? בואו נתחיל:

 

1. השבוע נזכור להוקיר תודה על הדברים החשובים שבחיינו, אלה שלפעמים קצת נעלמים לנו מתחת לרדאר. התאהבנו במחברת הכרת התודה של ענבל גבור שנראית לנו ככלי המושלם למסגור טקס הכרת התודה היומי שתמיד רצינו לעשות .

 

מחברת של ענבל גיבור

 

2. לא נשכח להירשם ולהגיע להשקת OASIS - קולקציית שמלות הכלה לקיץ 2016 בסטודיו של אוהד איתן נורי, כדי שנוכל לומר על עצמנו שאנחנו כלות חכמות - ובאמת להתכוון.

 

שמלת כלה

 

3. באמצעות החולצה המגניבה הזו, נזכיר לעצמנו לנקות רעשי רקע ואנרגיות שליליות .

חולצה

 

4. נהנה מהמוצרים הטבעיים והנפלאים של חברת Lavido העמק יזרעאלית, הנמכרים כעת ב-30% הנחה. 

 

טיפוח לכלה

 

5. נכין סרום מושלם לימים שלפני החתונה ושמורכב מתערובת שמנים לחידוש העור והפחתת קמטוטים:
נערבב 5 מ"ל שמן רוז היפ, 5 מ"ל שמן נר הלילה, 10 מ"ל שמן שקדים או שמן זרעי ענבים, 5 מ"ל שמן חוחובה, 2 מ"ל שמן גזר, 3 מ"ל שמן אובליפחה, 1 מ"ל ויטמין E, 4 טיפות שמן גרניום, 2 טיפות שמן ורדים, 2 טיפות שמן לבנדר ו-2 טיפות שמן ילנג ילנג. מי שתרצה תוכל להעשיר את התערובת באמצעות שמן אבוקדו, דלעת או קוקוס.
כשהתערובת מוכנה, נשתמש בה באופן הבא: מדי ערב לפני השינה נעשה את הפנים ואת הצוואר.
מי שמעדיפה לקנות את הסרום במקום להכין אותו מוזמנת להתפנק בקופון בלעדי לכלות אורבניות, המקנה 15% הנחה באתר של קטרינה. קוד קופון: urbanbrides.

טיפוח לכלה

 

6. כדי לחדש את האנרגיות בבית, נזרוק דברים ישנים ונסדר את הנותרים באמצעות טיפים נפלאים מלוח הסדר והארגון של מלך הפינטרסט הישראלי, טל איתן.


לוח השראה

 

7. ננענע את הטוסיק לצלילי Shake it Off של טיילור סוויפט, שתמיד עושה לנו מצב רוח טוב ומזכיר לנו לנער מעלינו את כל האנרגיות השליליות - 

יש לכן טיפים משלכן שירימו לנו את השבוע ויכניסו אנרגיות חיוביות? נשמח לשמוע מכן בתגובות או בעמוד הפייסבוק שלנו!

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: