שבעה דברים לשבוע שכולו כיף

13.06.16

 

השבוע השני של יוני כבר כאן ואנחנו מרגישות שבא לנו שזה יהיה שבוע כיפי במיוחד. שבוע הספר העברי שמתחיל ביום ד' הקרוב הוא כבר התחלה מבטיחה, אבל בכל זאת החלטנו שצריך עוד כמה דברים טובים לצדו - כדי לוודא שהשבוע נמקסם את הכיף עד כמה שניתן.

מוזיקה, יצירה, טיול כיפי וגם מתנות שוות - כל אלה נכנסים לרשימת המשימות השבועית שלנו ואנחנו כבר לא יכולות לחכות לבצע אותן בהמון הנאה. אתן מוזמנות להצטרף!

 

שלומי שבן והפסנתר בזאפה
אנחנו מאוד אוהבות את התחכום במילים של שלומי שבן, את הנגינה המבריקה בפסנתר ואת השילוב של שני אלה יחד ולכן השבוע נצא להתאוורר וליהנות במופע שלו, שיערך ביום שלישי בשעה 21:15 בזאפה תל אביב. כרטיסים ניתן להשיג ממש כאן.

 

שלומי שבן

 

קשורות לנצח

אין שבוע של כיף בלי קצת יצירה ולכן השבוע נכין צמידי קשר שיקיים, שאפשר לתת במתנה גם לחברות שבאות לחגוג במסיבת הרווקות. קליק אחד ואתן מול ההדרכה (הסופר פשוטה).


7 gallery 4

 

התאהבנו: מתנה חמודה לחתן
כשעושים כיף, רוצים להפיץ כיף ולכן השבוע נחשוב גם על הגבר שלצדנו ונעניק לו את הספל החמוד הזה, שהוא אחלה מתנה לחתונה - ובכלל...

 

 7 gallery 5

 

קטיף דובדבנים ברמת הגולן
יש הרבה פירות שאנחנו אוהבות, אבל דובדבנים ללא ספק מתמקמים אי שם בראש הרשימה, גם בזכות הצורה המקסימה - אבל בעיקר בגלל הטעם. קראנו שעכשיו הדובדבנים בשיא העונה ולכן זה זמן מושלם לארוז את הבחור ולעלות איתו ללקט דובדבנים בצפון.

 

סשן צילום מימי
עד עכשיו התרגלנו לחשוב שכדי לצלם בבטחה מתחת - או פשוט בקרבת - מים, צריך להצטייד במצלמה מיוחדת. בנוסף, לכולנו היה ברור שאת הסמארטפון אי אפשר להכניס למקלחת. אבל אז גילינו את הגאדג'ט החמוד הזה , שמאפשר לעטוף את הטלפון בשקית עבה וחסינת מים לחלוטין (הנסגרת בסגירה כפולה עם מגנטים ממש חזקים) ולהשתמש בו ליד מים בלי בעיה. נראה לנו שזה לגמרי מזמין בילוי + צילומים בים...

 

 7 gallery 2

 

מתנה לבחורה הכי חשובה
גם השבוע לא נשכח שגם לנו מגיע להתפנק ולכן נזמין את תיק האיפור החמוד הזה, שבתוכו נשים את כל הדברים שחשוב לנו שיהיו איתנו ביום החתונה.

 

 תיק איפור לכלה

 

לשמור את התאריך
אחרי שהתפנקנו במתנה לעצמנו ופינקנו במתנה עבורו, השבוע נדאג לעוד פינוק קטן אחד, בדמות מתנה משותפת ומרגשת: מדובר בספר שדפיו מקופלים כך שהם יוצרים את תאריך החתונה שלכם. מושלם לצילומים ומושלם עוד יותר בתור מזכרת בסלון.

 

 7 gallery 7

 

ומה אתן מתכננות לשבוע הקרוב? ספרו לנו בתגובות!

 

 

מאת:כלות אורבניות