שבעה דברים לשבוע מוצלח

26.05.16

 

אחד הדברים הכי חשובים בשבוע לדעתנו, הוא לפתוח אותו בטוב. אנחנו יודעות שימי ראשון עלולים להיות קצת קשים, אבל אנחנו מבטיחות לכן דבר אחד: המדור המשובח שהכנו לכן הפעם, יעזור לכן להתחיל את היום (והשבוע) כמו שצריך עם הופעה קורעת, מתכון טעים וגם פרויקט יצירה מוצלח ולא מסובך. כל מה שנשאר לכן לעשות הוא לקרוא...

 

 

 

השבוע נקבל עצה טובה

1. והפעם בנושא חשוב: התכנון הכלכלי של החתונה ותחילת החיים המשותפים. מזמינות אתכן לקרוא את הפוסט בבלוג של איה תמרי, יועצת לכלכלת המשפחה, שמסכמת את כל מה שבאמת חשוב לדעת - ממש כאן.

 

קופת חסכון מעוצבת
2. וכדי לוודא שאף שקל לא הולך לנו לאיבוד - לא רק מטאפורית אלא גם פיזית, נתחדש בקופת החסכון החמודה הזו, שתקשט בחינניות כל מטבח.

 

7 gallery 5

 

3. הופעה של תום יער
המתח לפני החתונה הורג אתכן? אין מתאים מהשבוע הקרוב כדי לפנות זמן בלו"ז ולצאת להופעה הקורעת של האחת והיחידה - תום יער. הסטנדאפיסטית המעולה, שצמחה מתוך הפייסבוק, נישאה בעצמה לא מזמן בחתונה אורבנית מהממת ויש לנו תחושה שיש לה המון מה לומר על זה... כרטיסים ניתן להשיג כאן.

 

תום יער

 

4. מחברת לארגון החתונה
השבוע נוודא ששום פרט קטן לא חומק לנו בין האצבעות עם המחברת המקסימה הזו, שהתאהבנו בה באמת בחצי שנייה.

מחברת יפה

 

5. עוגיות שוות של עוגיו.נט
לא יודעות מה איתכן, אבל מבחינתנו - קפה ללא עוגיות שוות הוא קפה ממש מסכן. העוגיות הנפלאות האלו של עוגיו.נט נראות לנו כשידוך מושלם לכוס הקפה היומית ולכן החלטנו שהשבוע נפנה לעצמנו זמן כדי לאפות אותן בעצמנו.

עוגיו.נט

 

6. השבוע נכניס קצת צבע לאינסטה
איך? פשוט: נעקוב אחר החשבון ההורס של ג'ני רדוסביץ - מייסדת אתר הקראפט וה-DIY השווה: ispydiy.com ונשכנע את עצמנו שיום אחד גם אנחנו נכין את כל הדברים היפים האלה לגמרי לבד (כן, בטח)...

 

7 gallery 6

 

7. השבוע נקדיש זמן ליצירה
אם אתן באמת מחפשות פרוייקט יצירה שווה לשבוע הקרוב, אנחנו ממליצות על מתקני תליית התכשיטים האלה.

 

7 gallery 7

 

גם מקסים וגם פשוט באופן יחסי. (עוד על טרנד הקריסטלים, כתבנו כאן  )

שבוע טוב אהובות שלנו!

 

 

מאת:כלות אורבניות