שבעה דברים לשבוע הקרוב | 20.03.16

20.03.16

 

באווירת החגים, בין פורים ופסח שאוטוטו כבר כאן, אנחנו מקלפות את השכבות, למרות שעוד כיף לנו לפגוש את טיפות הגשם שעוד מבקרות לעיתים ובוחרות בסימנים קטנים של התחדשות. ליתר דיוק, שבעה סימנים לשבוע חדש וכיפי. נרתיח מים לקפה ונתחיל?

 

 

1. הצצה קטנה אצל האח הקטן שלנו גילתה לנו סנדלי צמות מוזהבים ומושלמים בדיוק כמו שאנחנו אוהבות! נגלה לכן שלא התאפקנו והן כבר בדרך...

 

סנדלי צמות
 

2. נציץ בחשבון האינסטגרם של אחת המעצבות האהובות עלינו, שלומית אופיר, בו לבטח נפגוש פלטת צבעים עדינה ומנה של השראה, כמו גם סנוניות מקולציית הנעליים החדשה שהיא משיקה בימים אלה. הזוג הקסום הזה למשל, מבקר אותנו מדי פעם בחלומות.

סנדלי קיץ של שלומית אופיר 

 

3. באווירת החג שעוד רגע כאן, נחזור לבקר את חתונת הפורים האדירה של נטלי וישי. איזה זוג חמוד!

חתונת פורים

 

4. ותראו תראו מה מצאנו בהשראתם. אנחנו אמנם בעלות כוחות-על מטבעינו, אבל אנחנו לא מסוגלות לוותר על רגעי קפה קטנים בספל האדיר הזה. מזמינות אותו מיד.

ספל וונדרוומן

 

5. רק עוד רגע נשאר באווירה ונזכר בלוח ההשראה הפורימי שלנו בפינטרסט, בו משולבים גם צילומים מהפקות מקוריות שפורסמו במגזין שלנו בשנים קודמות.

6. ושוב, באווירת פורים והאביב, אנחנו רוצות להמליץ לכן על הזמנות מאויירות משגעות. הפעם מככבים בהזמנה חתן וכלה בדמותם של זוג איילים מתוקים שישמחו שתזמינו אותם להתארח בחתונה שלכם.

הזמנת חתונה בעיצוב איילים של המכולת

 

7. ולפינת הטיפ השבועי: הפקת חתונה היא דבר מורכב מאוד, אל תדחו משימות כדי שלא תיתקעו ברגע האחרון!
לראיה, הבטחנו לכן שנפתח פינת טיפים שבועיים מכן, הכלות שלנו בקבוצה הסודית, דחינו את הפירסום בקבוצה ומרוב משימות, זה פשוט פרח לנו מהראש.

 

מה נותר לומר, רק שיהיה לכולנו שבוע מו-שלם!

 

מאת:כלות אורבניות