שבעה דברים לקראת השבוע הקרוב - 26.12.15

25.12.15

אנחנו עומדות בפתחו של השבוע האחרון לשנת 2015. השבוע האחרון ומיד אחריו דף חדש, שנה נקיה ומי יודע מה היא תביא עמה.

 

בינתיים, אנו בעיקר יודעות למה אנו מצפות במהלך השבוע הקרוב, אז שנתחיל?

 

1. העור שלנו מרגיש יבש מתמיד וזה גורם לשידת הטיפוח שלנו להתמלא בכל מיני מוצרי טיפוח עשירים, ריחניים ונעימים, מבית ל'אוקסיטן.

 

 

2. השבוע האחרון היה בסימן קינוחים טעימים ופוטוגניים כמובן - והאמת היא שזה רק עשה לנו חשק לעוד, יש לכן המלצות למקומות שווים לנשנש בהם קינוחים יפים? שתפו אותנו בתגובות!

 

 

 

3. זה שבוע בסימן של מכירות שוות, הראשונה היא של הילה גאון שתיערך ב-31.12.15 ויימכרו בה שמלות יפות של המעצבת לקנייה ב-4,000-7,000 ש"ח לצד שמלות מהקולקציה האחרונה להשכרה ב-25% הנחה, שווה! אפשר להירשם מראש למכירה כאן.

 

 

4. השבוע בהחלט נסמן לנו ביומן ביקור בבית רומנו. מדובר באזור מתחדש של כל מיני אמנים צעירים עם ווייב מדליק. כבר סימנו לעצמנו את מעצבת התכשיטים דניאל קלר.

 

 

5. הצורך שלנו בזוג נעליים חדשות מתחיל להיות משמעותי ביותר, אבל אנו לא אשמות! קריר בחוץ ומתחשק לנו להתחמק עם זוג מגפונים שיקיים. סימנו כבר כמטרה את הקולקציה החדשה של רוני קנטור שלגמרי עושה לנו עיניים.

 

צילום: עומר הכהן

 

6. חזרו מיריד החלומות של נתנאלה עם ידיים מלאות בגודיז והמון השראה, תוכלו לקרוא את הפוסט של חברות המערכת שלנו עם כל המוצרים השווים ב-9instyle

 

 

7. השבוע נמשיך כמובן לנעוץ עוד ועוד תמונות מלאות בהשראה, כי אחרי הכל, אנחנו מכורות לפינטרסט שלנו! מוזמנות להצטרף אליו גם אתן...

 

 

אז אלו התוכניות שלנו לשבוע הקרוב, מה שלכן?

 

מאת:כלות אורבניות