שבעה דברים לקראת השבוע הקרוב - 19.12.15

18.12.15

ברשת אנו משוטטות כל הזמן: מלקטות המלצות, פוסטים, תכנים מעניינים, השראות. כאלה שקשורים בעולם החתונות באופן ישיר וגם כאלה שנמצאים תחת מטריית הלייף סטייל הרחבה. רשימת המועדפים שלנו מאיימת לקרוס בכל רגע נתון ואז הגענו למסקנה - מדוע שלא נחלוק את כל הטוב הזה איתכן? אז יצרנו את המדור החדש "שבעה דברים", בהשראת האח הקטן שלנו, כדי להכניס אתכן באופן ישיר לעולם שלנו, לחלוק איתכן את כל הדברים שאנחנו אוהבות וגם את המה שאנו הכי מצפות להן לרגל השבוע החדש.

 

החג כבר מאחורינו ואנו עם הפנים אל עבר השנה החדשה, שנת 2016, כך שברור לנו שזה יהיה שבוע מרגש במיוחד, מוכנות?

 

1. לאחרונה יש לנו התאהבות, סוג של קראש אם תרצו, בכל מיני בקבוקי אלכוהול מעוצבים. בהקשר של עולם החתונות, אנו חושבות שבקבוקים מעוצבים כאלה פשוט עושים פאן גם במהלך ההכנות וכמובן גם במהלך האירוע עצמו, שלא לדבר על כמה טוב הם מצטלמים. עבורנו מדובר בהזדמנות להתנסות בכל מיני קוקטיילים טעימים וקלילים, אז אלו בדיוק התכנונים שלנו לשבוע הקרוב, Cheers!

 

בקבוק מעוצב של J.P Chenet Ice

 

בקבוקים מעוצבים של Moet ו- Clicquot שגם משתלבים בצורה מושלמת בטרנד הרוז גולד.

 

2. התמונות הקודמות נלקחו מתוך האינסטגרם שלנו, אז ברור לנו שגם השבוע נשקיע את מירב המאמצים כדי לטפל אותו - אחרי הכל מדובר ברשת החברתית האהובה עלינו. בכל שבוע אנו מסיירות בין החשבונות השונים ונחשפות לכל כך הרבה אימג'ים יפיפיים - מדובר בפעילות שהיא ממש מאסט לכל שבוע וכך גם לגבי השבוע החדש. 

 

 

3. השבוע נמליץ לכן לקרוא את הפוסט המעולה של נגה סדן, בעלת הבלוג חמש שקל וגם הדוגמנית של ההפקה היפיפייה שלנו Wild Pastel dreams. התרגשנו לקרוא על חוויית ההפקה מבעד לעיניים אחרות, העיניים של נגה. לפוסט המלא.

 

צילום: 35MM

 

4. ואם כבר בפוסטים מצוינים עסקינן, אז השבוע נחזור שוב ושוב לפוסט החתונה והקרדיטים של שנטי, שגם התארחה אצלנו עם החתונה היפיפייה שלה. הפוסט שלה מזכיר לנו להתרכז במה שחשוב באמת, לקחת הכל בקלות, לנשום עמוק ופשוט ליהנות. לפוסט המלא.

 

 

5. השבוע נתחיל לעבוד על תחזית הטרנדים שלנו לקראת שנת 2016, בהמשך לכתבה שעלתה במאקו ובה התארחנו - וסיפרנו על קצה המזלג על כל הטרנדים החמים והאהובים ביותר, המשך יבוא. לכתבה המלאה.

 

 

 

6. השבוע נחזור לאחד הפוסטים האהובים עלינו מהתקופה האחרונה ונקבל השראה לאיפור חורפי מושלם:

 

עיצוב: קטי טאורל

 

7. השבוע נמלא את הריאות באוויר מלא ברעיונות חדשים והרגשה שכולה Fresh, הודות לשירים המדויקים של דניאלה ספקטור, שתמיד פורטים על מיתרי ליבנו:

 

 

ועם פינאלה כזה, כל שנותר הוא רק לאחל לכן וגם לנו שבוע נהדר וחלומי!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: