רשימת ההבטחות

28.09.16

איך אנחנו אוהבות התחלות חדשות! בין אם זו התחלה של מקום עבודה חדש, לימודים, חתונה וכמובן - גם ראש השנה: כל הזדמנות להתחדשות והתרעננות היא הדמנות שנחבק בשתי ידיים.

 

gallery high

איכשהו לקראת ראש השנה, תמיד אנחנו מוצאות את עצמנו יושבות ומגבשות רשימה של יעדים והבטחות לעצמנו לכבוד השנה החדשה. כיף לחשוב על השנה שחלפה וכל מה שלמדנו והשגנו במהלכה ואפילו כיף יותר לדמיין את השנה הנכנסת ולחשוב על כל השעורים וההישגים שעוד מצפים לנו.

 

gallery3

הפעם חשבנו שיהיה נחמד לשתף גם אתכן ב-5 הבטחות לשנה החדשה, אבל לא סתם הבטחות - אלא כאלו שאשכרה אפשר לקיים. בחרנו ללוות אותן בתמונות אווירה משגעות מהפקת ראש השנה שלנו. אתן חייבות להודות שהתמונות ממש עושות חשק להתחיל שנה חדשה ברוח טובה ונעימה. לדעתנו, זה בדיוק הזמן להכין ספל של שתייה חמה וטעימה, לקחת פסק זמן ממה שאתן עושות כרגע ולדמיין יחד איתנו איך אנחנו רוצות שתשע"ז תיראה. ספויילר: השנה הכי טובה שהיתה לנו So far...

 

להיות קצת יותר רגועות
כושר, האזנה למוזיקה הנכונה, שינה טובה או קצת יותר טיולים בטבע - תמיד יש דרך להרגיע ולהירגע כשמפלס המתח מתחיל לטפס לו למעלה. אנחנו אמנם חיות בעולם אינטנסיבי, אבל אין דבר חשוב יותר מהבריאות שלנו - גם הנפשית ולכן השנה אנחנו מבטיחות לעצמנו שנשתדל לקחת דברים בפרופורציות ונעצור לנשום ולהירגע דווקא בשיא הסטרס.

 

gallery4

לפעול לפי רשימת מטלות מסודרת

לא יודעות אם שמתן לב, אבל בעיקר יחד עם תכנון החתונה - יוצא שכולנו עסוקות בהמון דברים במקביל: עבודה, לימודים, זמן איכות עם בן הזוג, תחזוק הקשרים החברתיים שלנו וגם כל מיני מטלות יומיומיות - יש המון כדורים שצריך להחזיק באוויר וזה לא תמיד פשוט. אנחנו שמנו לב שכשאנחנו מקפידות לפתוח כל יום עם רשימת מטלות מסודרת (שכוללת גם תעדוף משימות), הסיכוי שמשהו יתפספס לנו נחתך בלפחות 50%. בעינינו הכי כיף לעבוד עם מחברת מטלות מהממת, אבל גם אפליקציה טובה לניהול משימות תעשה יופי של עבודה.

 

gallery2

לקדש את טקס ההתכוננות לשינה

כולנו מכירות את זה: בכל יום, בערך בסביבות 22:30, מתחילים להרגיש שהגיע הזמן לקפל את הבאסטה ולהתכונן לשינה. הבעיה היא שרובנו לא ממש ששות להניח הכל מהידיים ולקפוץ למיטה וגם כשאנחנו כבר שם, במקום לנוח ולהירגע - יוצא שאנחנו קוראות את הפידים שלנו ברשתות החברתיות ונרדמות עם הטלפון ביד. אז זהו, שהשנה אנחנו מבטיחות לעצמנו שנקדש את השעה שלפני השינה; נעמעם את האורות, נשתה כוס של תה קמומיל חמים ומרגיע, נקרא ספר טוב וניתן לעצמנו את האפשרות להירגע ולישון כמו שצריך. רק ככה נצליח לעשות את כל מה שאנחנו צריכות כמו שצריך. אם ממש קשה לכן להירדם, גם כוס יין יכולה לעשות את העבודה... 

 

gallery5

למצוא ספורט שאנחנו אוהבות - ולהתמיד בו

כולנו יודעות שכושר הוא אחד מהמפתחות לבריאות הפיזית והנפשית שלנו, אבל לא לכולן קל להתמיד. לא חסרים תירוצים ללמה לא ללכת להתאמן, אבל לאחרונה הבנו שכשאנחנו ב-א-מ-ת נהנות מהכושר שאנחנו עוסקות בו, פתאום זה נהיה קל ואפילו - לא תאמינו - ממש כיף. אז בין אם זו שחייה, זומבה, TRX, ריקודי בטן או קבוצת ריצה כיפית; השנה אנחנו מבטיחות לעצמנו שנמצא משהו אחד שממש כיף לנו לעשות ולשם שינוי, נתמיד בו.

 

gallery8

להזכיר לעצמנו את הדשא הירוק שלנו

אין ספק שהרשתות החברתיות הן המצאה גאונית שלגמרי שינתה את החיים של כולנו, אבל כרגיל - למטבע יש שני צדדים. במקרה הזה, הצד הפחות נעים הוא העובדה שהרשתות החברתיות מחזקות את הנטייה הכל-כך אנושית להשוואה חברתית בלתי פוסקת ולפעמים זה יכול ממש לבאס. אפשר להחליט למנן את השהייה שלנו שם, אבל בואו נהיה ריאליות: יותר הגיוני להבטיח לעצמנו שהשנה נזכיר לעצמנו על בסיס יומיומי את כל הטוב שיש לנו בחיים. הכי טוב לייסד "טקס הודיה" יומי, בו נמנה לעצמנו את כל הדברים הטובים שקורים בחיים שלנו. מנסיון, זה פשוט מחזיר לפרופורציות וגורם לנו להבין ש-היי, הדשא שלנו בעצם ממש ממש ירוק ואין צורך להתעסק עם הדשא של השכנים...

gallery7

אז זהו, אלו 5 ההבטחות הריאליות שלנו לשנה החדשה ותודו שאפשר לעמוד בהן די בקלות. מה אתן מבטיחות לעצמכן השנה? נשמח לשמוע מכן פה בתגובות, או בקבוצה הסודית שלנו. שנה טובה, כלות אורבניות מדהימות!

 

קרדיטים
לוקיישן: קופולה
צילום סטילס: מיטל חדד ל-35mm
עיצוב: ולדיס
שמלות: שימקה
איפור: קרן קורתי
שיער: נופר שטרק
תכשיטים: תכשיטי מלכה
דוגמנית: מיקה וייס

מאת:כלות אורבניות