רפסודיה בוהמית: עיצוב אקלקטי יפהפה עם טאצ' אקזוטי

20.08.19

בוהו-שיק על כל היבטיו הוא פייבוריט ברור בעיצוב חתונות בשנים האחרונות. שמלות, אקססוריז, סידורי פרחים, עיצוב שולחנות או חופה - הוייב הבוהמייני, ההיפי, והצועני במקצת הוא נינוח, אקלקטי, עשיר ומלא חום. יש מי שלוקחים טעימה ממנו באירוע שלהם ויש מי שמתמסרים לו לחלוטין. בחתונה הביתית שמתארחת אצלנו היום, הבוהו שולט והוא הו, כה יפה.

gallery zagoni1

gallery zagoni1

gallery zagoni2
חתונות בית הן תמיד מיוחדות וכיפיות במיוחד בשל האינטימיות והמשפחתיות שעומדות בבסיסן. כשמגיעים צוותי העיצוב וההפקה לעשות את עבודתם, הם מבינים שכל בית וכל חצר מביאים עמם אילוצים משלהם, אך כאן בדיוק נוצרת ההזדמנות לברוא בכל פעם מחדש עולם עיצובי חדש באירוע שונה וייחודי. חתונת הבית הזו, נוצרה בשיתוף פעולה של צוות העיצוב זגוני גולץ וחברת סטפס הפקות. האווירה השולטת שנבחרה הייתה של חופשה אקזוטית עם נגיעות אוריינטליות.

gallery zagoni2

מתוך הפינצטה שלנו


gallery zagoni1

gallery zagoni6


בישיבה ניתן דגש גדול יותר על ריהוט אלטרנטיבי בצבעים טבעיים ובשילוב של בדי פשתן, עץ טבעי וקש. ניתן היה למצוא מרבצי ישיבה נמוכים מחד ושולחנות בר גבוהים באווירת לאונג' מאידך. אנחנו הכי בעד אופציות שונות לישיבה - אהבנו את החשיבה מחוץ לקופסא.

gallery zagoni4

gallery zagoni4

gallery zagoni4

gallery zagoni4
על רחבת הריקודים נפרשו מרבדים אוריינטלים בשילוב שטיחי קש עגולים, וכל הלוק נתן לנו וייבים חזקים מאוד של ריזורט במרקש.  החופה נבנתה גם היא על רחבת הריקודים ועוטרה כולה בשלל סוגי צמחיה בגוונים ירוקים ואפורים. הבחירה הזו יצרה אווירה מיוחדת מאוד למתחם קבלת הפנים, כשהאורחים יכלו למעשה לעמוד מתחת לחופה אשר יצרה סוג של הצללה מגניבה.

gallery zagoni23

gallery zagoni24

gallery zagoni24
פינות אווירה מיוחדות שמרו על לכידות עיצובית ואפשרו שלל הזדמנויות לצלם סלפי מהמם מהאירוע. ובין פינות הישיבה הוכנסו עוד שטיחים וצמחייה עוצרת נשימה.

gallery zagoni12

gallery zagoni12

gallery zagoni12

gallery zagoni12
הבחירות המקוריות המשיכו גם בגזרת הפרחים כשנעשה שימוש אך ורק בעציצים וצמחים מיוחדים, עלים ירוקים וסוקולנטים. אלו הוצגו כולם בכלי עץ וחרס טבעיים.

gallery zagoni6

gallery zagoni6

gallery zagoni6

gallery zagoni6
להשלמת המראה הטבעי, הארצי והריזורטי משהו, נתלו מעל הבר אהילי קש גדולים, קיר אחד כוסה כולו עיגולי קש בשילוב ירק ועציצים נשפכים. הקיר אף שימש כמעין תפאורה להופעה ולדיג'יי בתכנית האמנותית של החתונה.

gallery zagoni19

gallery zagoni19

gallery zagoni19
תודו שלא חשבתן שהחצר האחורית של ההורים שלכן יכולה להפוך לוונדרלנד מעוצבת ומלאת דמיון שכזו. עכשיו שקיבלתן השראה, אולי חתונת הבית המושלמת הבאה תהיה שלכן. 

 

קרדיטים:

צילום: יוליה טוקרב 
הפקה: סטפס הפקות
עיצוב: זגוני גולץ 
מיתוג: VAZI VAZI

 

מאת:כלות אורבניות