רעננות וחדשנות בקולקציה של ניצן קריספיל

27.09.17

בתור קוראות הדוקות של הבלוג אתן יודעות שכל קולקציה שיוצאת מרגשת אותנו מחדש. כשאנחנו מקבלות צילומים מתוך קולקציה חדשה, אנו אוהבות לקבל את התחושה הכללית שהיא נותנת, את הסטיילינג, את החוויה בתור כלה. בקולקציה הבאה אנחנו מקבלות אפילו יותר ממה שביקשנו - אווירת גלריה סופר מגניבה לצד פריטי אומנות מיוחדים ומגוון שמלות עם סטייל תקופתי ומודרני גם יחד.

 

כשכל שמלה יותר ייחודית מהשנייה, קולקציית 2017 של ניצן קריספיל מדגימה את היכולת שלה לספק חוויה לנו אחרת וייחודית ועם זאת מאוד מדויקת ומפתיעה.

 

gallery 3

 

gallery 4

 

gallery 5

 

ההשראה לקולקציה מגיעה מהמבנה האדריכלי של חלונות רוזטה עתיקים שמאופיינים בצורות עגולות וחיתוכים מיוחדים. היא מגיעה לידיי ביטוי בשמלות עם הגזרה הצמודה שמדגישות את קו המותניים וקימורי הגוף וגם באלו שנוטות יותר לסגנון האוברסייז ההורס.

אך הקולקציה לא מאופיינת רק בסטייל מגוון משלל תקופות, אלא גם בגזרות לא שגרתיות, במשחקי אורכים אקראיים, ובסגנון שאפשר להגדיר במילה אחת: מרענן.

 

gallery 6

 

gallery 7

 

gallery 8

 

gallery 9

 

gallery 10

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 13

 

כשעקבנו אחרי הקו העיצובי שמוביל את הקולקציה ראינו עיבודי קרושה ובדים טבעיים כמו משי וכותנה רקומה, עיטורי תחרות עתיקות שנאספו בקפידה לצד תחרות צרפתיות, שלוקחים אותנו לסגנון וינטאג׳ איכותי עם ניחוח מודרני במיוחד.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 14

 

gallery 15

 

gallery 16

 

gallery 17

 

השמלות השונות מצליחות להעביר בנו תחושה של רעננות קלילה יחד עם הקפדה על הפרטים הקטנים שכן, הן מורכבות מחלקים אקלקטיים לכדי לוק אחד שלם. אפליקציות עדינות שנתפרות על גבי הבד, חיתוכים גיאומטריים באזורים לא צפויים, שרוולים מיוחדים - כל אלו יוצרים יחדיו שמלות כלה מרעננות. ולכלות שרוצות לתת סטייטמנט גם ביום החתונה הטוטאל לוק שלכן יגיד הכל.

 

gallery 18

 

gallery 19

 

gallery 20

 

gallery 21

 

gallery 22

 

קרדיטים:

צילום: שי פרנקו

נעליים: Shoez Web Store

יצירות אמנות וציורים: אריאלה ורטהיימר

איפור: אירית סדרה

שיער: אריאל דרימר

+ קרדיטים נוספים

דוגמנית: ולריה סרבייבה לMC2

תכשיטים: קרן וולף

פרחים: נטשה פרחים

 

מאת:כלות אורבניות