רעות ורם, 15.9.11

03.11.11

 

כשמתרגשים, אז מתרגשים. לחלוחית מופיעה בקצה העין, הלב מחסיר פעימה או שתיים, וחיוך ענק ענק נפרש על השפתיים. כך בדיוק גרם לנו להרגיש המכתב שקיבלנו מרעות, כלה אורבנית משכמה ומעלה! היא שיתפה אותנו בסיפור האהבה שנרקם בינה לבין הבלוג, מהרגע בו החלה לתכנן את חתונתה ועד הפיכתה לאישה נשואה. התרגשנו, ממש.

 

 

 

 

רעות (סטודנטית לעיצוב פנים) ורם נפגשו לראשונה לפני 4 וחצי שנים. פגישה מקרית בפאב הובילה לתקופת חיזורים ממושכת, ומאז הכול כבר היסטוריה... 3 וחצי שנים לאחר-מכן החליט רם להציע נישואין כמו שרק חובב ים מושבע יכול לעשות. הם שטו אל "אי האהבה", מול חופי אכזיב, ושם (בצעד שהיה הפתעה מוחלטת!), כרע הוא ברך והציע לה נישואין.

 

 

 

 

כיאה לחובבי ים גם החתונה נערכה בלוקיישן ימי במיוחד, ב"שונית". ביחד עם נטלי מן, המעצבת, נבחר לאירוע עיצוב שיקי במיוחד. מצד אחד, אווירת חוף ים אלגנטי ומן הצד השני שמירה על תחושה טבעית ונינוחה. שלל האלמנטים העיצוביים: ירק רב, טקסטיל במגוון צבעי האירוע, עששיות, צדפים, ענפי עץ, רשתות דייג, חבלי שייט, "תכשיטי ים" שונים ועוד, עטפו את האירוע מכל עבר וחברו יחדיו לשפה משותפת.

 

 

 

 

בכל תמונה ניתן להבחין בדברים הקטנים והגדולים עליהם רעות ורם חשבו. את חלקם אפילו יצרו בעצמם, כדוגמת ההזמנות, צדפי הושבה שאספו מ"אי האהבה" מלווים בפתקיות מעוצבות, שביל מפרשיות לחופה - מעשה ידיו של אביה של רעות, גלגל הצלה שעליו נכתבו שמותיהם ותאריך החתונה... ואם תשאלו אותנו זהו בהחלט הקסם האמיתי. הדחף הזה להיות יצירתי, לחפש ובסופו של דבר גם ליצור בשתי הידיים, מעורר הערצה אמיתית.

 

 

 

 

 

 

 

 

המון תודה לכם רעות ורם, זוג מיוחד ויקר שלנו. אנו מאושרות שנפלה בחיקינו הזכות לארח אתכם על גבי דפי הבלוג, ומאחלות לכם המשך דרך יצירתית בחיים האמיתיים בדיוק כמו בחתונה, וים של אהבה!!!

 

 ✹✹✹

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)