רעות ופאול, 14.4.11

19.06.11

 

אז האמת היא, שעבר קצת זמן מאז אירחנו את הכלה האורבנית האחרונה שלנו בבלוג, ובאמת התחלנו כבר מאוד להתגעגע... היום, נכיר לכן את רעות ופאול, שצילומי החתונה היפים שלהם גרמו לנו להתרגש מחדש. כשהבטנו בתמונות של השניים היה בהן משהו קלאסי, פשוט ובלתי מתאמץ. בעיננו, הן פשוט הצליחו לתעד בחינניות רבה את סיפור החתונה והיום הנעים שעבר על הזוג שלנו.

 

 

 

סיפור ההיכרות עצמו החל במסיבת ברביקיו אצל חברים משותפים, ומאז הלכה ופרחה האהבה. האמת היא, שמדובר כאן בשילוב זוגי-יצירתי במיוחד, כל אחד בתחומו שלו. רעות, מעצבת פנים במקצועה, ואילו פאול, סיים לפני מספר שנים את לימודי האנימציה בבצלאל.

כעבור שנתיים וחצי של יחד, ביום הולדתה של רעות, פאול הפתיע אותה עם כרטיס טיסה לאחת הערים הרומנטיות, העיר רומא. פאול, שחיפש את המקום האידיאלי להצעת הנישואין, "גרר" את רעות בכל רחבי העיר. בסופו של דבר, באחד הערבים נמצא הלוקיישן המושלם מבחינתו, מבנה הקולוסיאום עוצר הנשימה (והוא באמת "עוצר נשימה", באחריות!).

 

 

 

 

בכל הקשור לארגון החתונה, רעות ופאול ידעו כבר מן ההתחלה שהם רוצים להתחתן בתקופת האביב. מבחינתם, התקופה הזאת מסמלת התחדשות ופריחה, משהו שהתחבר עם הרצון הזה לצאת לדרך חדשה ורשמית של יחד. החתונה שלהם היתה אירוע מצומצם ואינטימי (כ-120 מוזמנים), ולכן, חיפשו מקום שיתאים לדרישותיהם. במהלך שיטוט ברחובות יפו, במעלה גן הפסגה, הגיעו ל"בית אנדרומדה" ומייד ידעו שמצאו את אשר חיפשו: הקלאסיות, האינטימיות, הרומנטיות, וכמובן הנוף עוצר הנשימה אל הים.

 

 

 

 

מעבר לכך, אחד הדברים החשובים ביותר עבורם בכל נושא החתונה היה טקס הקידושין עצמו. חשוב היה להם שהטקס יהיה אותנטי ואמיתי עבורם, באופן אישי. לכן, בחרו בעורך טקסים ממרכז הוויה, נפגשו איתו מספר פעמים ובחרו יחדיו את הנדרים המרגשים שאמרו זה לזו.

 

 

סיום מתוק במיוחד לכל האירוע הזה שנקרא "חתונה", היה מבחינתם ירח הדבש שלהם. בתור חובבי יין מושבעים, שאוהבים לבקר תכופות בברי היין השונים בת"א ואפילו סתם לעלות בסופו של יום לגג הבניין בו הם גרים בלווית יין טוב ושתי כוסות, בחרו לנסוע לטוסקנה, מבלי לפסוח כמובן על חבל קיאנטי המהולל. הם מתארים את הסיום הזה כחוויה המושלמת: "לנסוע בנופים המדהימים הללו, ולעצור מידי פעם ביקבים השונים המציעים טעימות יין... תענוג".

 

 

רעות ופאול, הגיע הרגע להודות לכם, זוג יקר שלנו. על השיתוף, על התמונות, על המילים... נראה שהיתה לכם חתונה כלבבכם (ואיך לא, כמובן גם כלבבנו!). מאחלות לכם עוד שנים רבות מאוד של אהבה ויצירה!

 

♪♪♪

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)