רחל ומיכאל, 20.3.13

02.06.13

 

ה-ו-ר-ס, פשוט הורס! זה מה שיש לנו לומר על הזוג הבא, רחל ומיכאל, שמתארח כאן היום. נקודה.

 

 

 

 

כשצפינו לראשונה בתמונות החתונה של השניים, כל גופינו התמלא באושר. על שום ולמה? הרשימה ארוכה, אתן יושבות? אז ככה: הסטייל, הלוק המדליק (גם של החתן וגם של הכלה), הבחירות המנצחות, התמונות, החיוכים, החיבוקים החמים… וכדאי שמישהו יעצור אותנו בשלב הזה, כי אנו יכולות להמשיך עוד ועוד. וביננו, ככה זה בעצם כשגורמים לנו להתרגש ולהתאהב - אנחנו פשוט נמסות.

 

 

 

 

רחל ומיכאל גרים בשכונת פלורנטין התל-אביבית ומבלים זו לצד זה כבר למעלה משש שנים. רחל עובדת בתחום החינוך המיוחד, ואילו מיכאל עובד כמתכנת, אך מסתבר שהמתכנת שלנו מאוד יצירתי ואת זה תגלו מיד.

 

 

 

 

 

הצעת הנישואין הגיעה לפני כשנה, ביום בו רחל שבה מביקור בארה"ב ומטיסה שנמשכה ונמשכה ונמשכה. עם הגיעה לארץ סיפר לה מיכאל כי החברים הטובים קבעו "לעשות על האש" באזור הדיונות והם חייבים, פשוט חייבים לפגוש אותם. רחל, שלא הבינה מדוע נקבע המפגש דווקא ליום בו היא חוזרת מחו"ל, עייפה ורצוצה כל-כך, החליטה בסופו של דבר להיענות לבקשתו של מיכאל שהתעקש כי הם יקפצו למפגש רק בכדי לומר שלום.

 

 

 

 

 

 

 

כשהגיעו השניים לאזור הדיונות - באופן מפתיע לא מצאו שם איש מן החברים. במקום זה המתין להם שביל ארוך של נרות שהתלוותה אליו מוזיקה נעימה. הם החלו לצעוד לאורכו ובקצה השביל כרע מיכאל ברך והציע לרחל נישואין, וכשאמרה היא "כן" - קפצו עליהם מסביב החברים הטובים עם ים של נשיקות וחיבוקים!

 

 

 

 

 

מאותו הרגע החלה שנת תיכנונים "כייפית ומהנה בטירוף" לפי מילותיה המדוייקות של הכלה שלנו. רחל טסה לניו-יורק בליווי חברה ושם מצאה היא את שמלת חלומותיה בעיצובה של האחת והיחידה "Vera Wang". כשחזרה, המשיכו השניים בדיוק מן המקום בו הפסיקו, ומצאו את כל יתר בעלי המקצוע בהם חפצו ליום הזה. הם בחרו בהם "מהר, מהר" וברגע שמצאו את אשר שאהבו - לא הסתכלו עוד לאחור.

 

 

 

 

 

 

ומה אנחנו אומרות? שהיה לנו בוקר של פאן עם רחל ומיכאל, ושלא באמת מתחשק לנו שהפוסט הזה יגיע לסיומו. מצד שני, אם הוא לא יסתיים לא יגיעו פוסטים נוספים - ועל זה אתן וודאי לא תוותרו כל כך מהר. אז ניפרד לשלום מהזוג המקסים הזה, ונאחל להם עוד הרבה שנים "כייפיות ומהנות בטירוף", בדיוק כפי שהיתה השנה האחרונה. מזל טוב לכם, הרבה מזל טוב!

 

♦♦♦

 

מקום האירוע: האחוזה, בית חנן

קייטרינג: טעם וצבע

בר: ZED שירותי בר

שמלת כלה: White By Vera Wang

נעלי כלה: Beautifeel

איפור: סשה דייב לסטודיו עדה לזורגן

שיער: סאני בלינוב

אקססוריז: עגילים וצמיד - חנות בניו-יורק, נזר - סברובסקי, תיק - Sondra Roberts

זר כלה: אביטל מאייו עיצובים

בגדי חתן: וסט - ליאור סגול, פפיון - דורון אשכנזי, שלייקעס - מאיה שלו

נעלי חתן: ליאור סגול

טבעות נישואין: ג'קסון

צילום סטילס:  דויד סקורי

צילום וידאו: טל מוכתר

הזמנות: DE LA PRINT

די ג'יי: שלומי שפיר, FAT CAT

רב: הרב עמיהוד סלומון

מאת:כלות אורבניות