רותם ואור, 27.9.13

09.08.14

 

הזוגות שלנו תמיד מצליח להפתיע עם לוקיישנים הורסים עבור הצילומים המקדימים. בכל פעם, כשנדמה לנו לרגע כי כבר ראינו הכול, צץ לו לפתע לוקיישן מדליק המותיר אותנו מופתעות לגמרי.

 

גם הפעם יש לנו לוקיישן מן הסוג הזה, אך עוד לפני שנפגוש בו מצפה לנו דייט לוהט עם הזוג האורבני שלנו - רותם ואור. השניים הכירו באמצעות חבר משותף במהלך פגישה ״מקרית״, אך בדיעבד הסתבר כי אור היה זה שמשך בחוטים בכדי להכיר את רותם, אשתו לעתיד. התכנית שלו בהחלט עבדה, שהרי מאז הם בלתי נפרדים וטוב שכך, אחרת לא היינו זוכות לפגוש בהם כאן היום.

 

את זמנם הפנוי ממלאות פעילויות שונות כמו צפייה בסדרה ״כתום זה השחור החדש״ (עליה ממליצים הם בחום), בישול, האזנה למוסיקה וטיולים. אפרופו טיולים, גם הצעת הנישואין התרחשה כמה רגעים בודדים לפני שיצא הזוג שלנו לשדה התעופה אל מטוס שיקח אותו לברצלונה. רותם נכנסה לחדר השינה בכדי לארוז כמה פריטים אחרונים והופ! נשלפה הטבעת! וכעת, אפשר להגיע ליום האירוע עצמו…

 

לאחר שסיימה רותם להתארגן בביתם הגיע אור בלוק נונשלנטי ואסף אותה לטיול שלפני. הטיול הזה התקיים בשדה, אך לא סתם שדה - שדה כרוב, בחירה מעניינת ובעיקר פוטוגנית מאוד. הירוק והסגול כיכבו בסשן הצילומים ואילו רותם ואור ניהנו מהצילומים המדליקים עד לרגע בו עזבו למקום האירוע עצמו, שם חיכו להם האהובים והקרובים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רותם ואור, בתמונות היפות שלכם הוכחתם לנו פעם נוספת עד כמה נהדרים הם הלוקיישנים הבלתי צפויים במדינתנו הקטנה. תענוג אמיתי היה לראות אתכם קורנים וזורחים מאהבה בכל תמונה ותמונה, פשוט תענוג.

 

✽ ✽ ✽

 

מקום האירוע: ירוק על המים

קייטרינג ובר: ירוק על המים

שמלת כלה: סטודיו לבנה

נעלי כלה: שני בר

איפור: אורטל אלימלך

עיצוב שיער: יניב פוני

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: פול אנד בר

תכשיטים: אוסף פרטי

צילום סטילס: WE ARE RED

עיצוב: במבי עיצובים

טבעות נישואין: ג׳קסון

די ג׳יי: פופ ארט, גיא פילו

עורך הטקס: הרב ששון זכריה

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: