רוני ורועי, 20.5.14

22.11.14

היא מטפחת אוסף איפור מכובד, הוא מטפח אוסף נעלי ספורט. שניהם אוהבים את אביב גפן. הוא ממש לא אוהב כדורגל והיא אוהבת אותו על כך. מאוד.

 

אחחח… הזוגות האורבניים שלנו! אנחנו כל-כך אוהבות להכיר את כל הצדדים הללו באישיותם, עד שהם משתלבים בתמונה הגדולה ואז כבר ברור לנו לגמרי מדוע התאהבו זו בזה.

 

 

 

 

 

 

 

הפרפרים שמתעופפים לנו בבטן היום, נמצאים שם בזכות רוני ורועי שהכירו לפני כחמש שנים. הצעת הנישואין התרחשה בלונדון, העיר הזאת שלא מחכה לאף אחד… אתן יודעות.

 

עם חזרתה לארץ, שקעה רוני בעולם שכולו ״כלות אורבניות״, כשהיא נכנסת לבלוג-מגזין מידי יום ביומו ומשתתפת פעילה בקבוצה הסודית שלנו. לאחר זמן קצר היא החלה להבין שכל חתונה מיוחדת עבור בני הזוג העומדים מאחוריה, וכך גם תהיה חתונתה שלה ושל רועי. אלא מה?!?

 

 

 

 

 

 

את חלקו של סשן הצילומים המקדימים בחרו הם לערוך בשדה חמניות צהוב-צהוב, כשהם משתעשעים, צוחקים ואוהבים. הוסיפו לזה כמה תמונות עם מסיכה ענקית של דובי על ראשו של רועי - והחיוך, מסרב לעזוב.

 

 

 

 

 

 

גם במקום האירוע חיכו להם כל המרכיבים העיצוביים בהם בחרו בקפידה קודם לכן, בין היתר כיכבו שם: סרטי סאטן שהפכו לרקע עבור תא צילום, עפרונות ציור צבעוניים לכתיבת ברכות וים של תמונות שדאגו לחבר את כל האלמנטים יחדיו.

 

 

 

 

 

 

 

בסיומה של החופה וכיאה לאספנים, הוסיפו רוני ורועי טאץ׳ מנצנץ נוסף משלהם והחליפו לנעליים כסופות, היסטריות(!!!), ולנו - רק נותר לחשוק בהן.

 

 

 

 

 

 

 

רוני ורועי, ביחד וגם לחוד שמחנו להכיר צדדים רבים באישיותכם! היה לנו פאן, אבל ממש!

 

♫♫♫

 

מקום האירוע: ירוק על המים

שמלת כלה: ענבל רביב

איפור ועיצוב שיער: סוזי אריאל

נעלי כלה: Story, Nike

תכשיטים: ה.שטרן

בגדי חתן: רפאל

נעלי חתן: זארה, Nike

צילום סטילס: דימה וזינוביץ׳

צילום וידאו: צחי אשא

עיצוב: במבי עיצוב אירועים, Blush

טבעות נישואין: נטע וולפה

הזמנות ומיתוג: ליניקה

מוסיקה: עידן גבריאל, זברה מוסיקה

 

מאת:כלות אורבניות