רוני ומארק, 23.5.14

17.07.14

 

ישנם זוגות שאנו זוכות להכיר בפרקים: ראשית מגיעה ההזמנה, לעיתים מדובר בסייב דה דייט שהם הכינו יחדיו ובפעמים אחרות אלה צילומי זוגיות שקדמו לחתונה, וכך אנו זוכות להכיר את עולמם הפרטי ולהרגיש כאילו אנו חלק ממנו.

 

גם את רוני ומארק הכרנו באופן דומה למדי, באמצעות צילומי זוגיות שהיו כל-כך הם, כיוון שבמהלכם נחשפנו לכל הדברים האהובים עליהם כמו טיולים משותפים, קריאת ספרים ועוגיות טעימות שהם נהנים לאפות יחדיו.

 

 

 

 

 

לכן כששיתפה אותנו רוני בתמונות החתונה האורבנית שלהם, ידענו מיד שמדובר באירוע שאסור לנו לפספס! חלק אחד התחבר לחלק שני, עד שלבסוף נוצר לו פאזל שלם - הפאזל של רוני ומארק. אז ללא כל הקדמות מיותרות, הנה הם: בני הזוג הכירו עוד בתקופת הצבא לפני כשמונה שנים ומאז הם מעידים על עצמם כבלתי נפרדים.

 

 

 

 

 

 

מארק הוא איש טכני ורוני אף מתארת אותו בצחוק כ״מחשב מהלך״, בעוד שהיא עצמה מעצבת חולמנית. הניגודים הללו עובדים כל-כך טוב יחדיו, ולאחר תקופה ארוכה של יחד הם אף משלימים זו את משפטיו של זה.

 

 

 

הצעת הנישואין התרחשה בערב השנה האזרחית החדשה, בעוד רוני ומארק מוקפים בקינוחים מתוקים, טבעת מנצנצת ותשובה אחת ברורה מאליה - כן! מאז הפכה דירתם לפינת יצירה גדולה שכללה שפע של צנצנות, מתנות לאורחים, סרטי תחרה ומדבקות.

 

 

 

 

 

את יום האירוע החלו השניים בטיול קטן בחיק הטבע, שם חיכה להם שולחן עם מפת תחרה אשר היה עמוס בכל טוב, מעין נווה מדבר שהרגיש להם כמו דירתם הקטנה והחמימה.

 

 

 

 

החתונה שנערכה בצהרי יום שישי, הייתה המשך ישיר של צילומי הזוגיות בהם פגשנו כאן על גבי דפי הבלוג-מגזין שלנו וביטאה את כל מה שהשניים אוהבים.

 

 

 

 

 

טקס החופה המרגש נערך על-ידי אחיה של רוני, הכלה האורבנית שלנו, ומיד לאחריו חברו כל האורחים למסיבת ריקודים, כשלרוני ומארק - החיוך בהחלט לא ירד לרגע מן הפנים.

 

 

 

 

 

 

אחחח… כמה אתם מתוקים! רוני ומארק שלנו, תודה על שבחרתם לשתף אותנו ביום חתונתכם!

 

⧓ ⧓ ⧓

 

מקום האירוע: שמורתה

קייטרינג ובר: שמורתה

שמלת כלה: לימור רוזן

נעלי כלה: NINE WEST

איפור: רחלי ארד

עיצוב שיער: חנה בוכרס

נעלי חתן:אלדו

תכשיטים: אוסף פרטי

צילום סטילס: סימסיסטרס

טבעות נישואין: לויס תכשיטים

די ג׳יי: ymusic

עיצוב, הזמנות ומיתוג: רוני הכלה

עורך הטקס: אחיה של הכלה

מתנות לאורחים: עוגיות מזל

 

 

מאת:כלות אורבניות