רוני ויוסלה, 21.9.12

12.04.13

 

עד היום, האורחים שהוזמנו למסיבת החתונה של רוני ויוסלה, אינם מפסיקים לשבח את האירוע שהיה - ונראה לנו, שאנו יכולות לדמיין את הסיבה לכך. אבל האמת, שעם כאלה תמונות, מי בכלל צריך לדמיין?!? אז נמשיך הלאה, וממש עוד שנייה תראו על מה אנחנו מדברות.

 

 

 

 

 

 

 

 

השניים הכירו במקום העבודה שלהם, בית-ספר ומועדון שייט בהרצליה, וכשנפגשו בפעם הראשונה ידעו כי הם כבר מכירים ממפגש כלשהו בעבר. במהרה, הסתבר לשניים כי רוני היתה מש"קית הת"ש של החיילים של יוסלה, ומכאן כבר נסגר מעגל היכרות קטן.

 

 

 

 

 

 

 

ברגע שנפלה ההחלטה להתחתן, הם ידעו שהחתונה תתקיים במושב, בחצר של ההורים של רוני, אירוע שוק בעל מאפיינים כפריים, ולמשימה - כמובן שכולם נרתמו. אביה של רוני התלהב כל כך מן הרעיון ומייד החל בתכנון ובבניית הדוכנים למאורע. פעם בשבוע היה נוהג לערוך ביקור קצר בשוק הפשפשים ולאסוף לחיקו את כל כלי האמייל שרק מצא (כלי אמייל… כמה אנו אוהבות).

 

העיצוב כלל דוכן לימונדה, דוכן חמוצים, דוכן של צ'אי, חלבות ועוד, הקייטרינג שילב כוחות עם המעצבת, הדברים זרמו בדיוק כמו שצריך ולבסוף נולד האירוע המופלא הזה שמרגיש לנו כאילו אנחנו בחו"ל, לא?

 

 

 

 

 

ובאירוע כזה - איך אפשר שלא לחשוב על מתנה קטנה לאורחים. לאחר התלבטויות רבות ושלל רעיונות שנזרקו לחלל האוויר, הוחלט לפנק את כל אחד ואחד מן האורחים בפח של שמן זית, ולא סתם שמן זית. למשפחתה של רוני יש מטע זיתים, ומן הזיתים הופק שמן הזית שחולק. מדבקה מעוצבת ברוח האירוע גם היא הודבקה על כל אחת מן הפחיות, והאורחים - התמוגגו מן המתנה השימושית, האותנטית והנפלאה.

 

 

 

 

 

 

רוני ויוסלה מספרים כי התכנונים והאירגונים לקראת החתונה היו חווייה מיוחדת במינה שכללה עבודת צוות של המשפחות, החברים, המעצבת וכמובן גם הקייטרינג. מבחינתם, היתה זאת "חתונת החלומות", אך הם היו שמחים להשתתף בה פעם נוספת - הפעם כאורחים.

 

 

 

 

 

 

 

ומה נותר עוד לומר? רק תודה. תודה לכם זוג אורבני שלנו על ששיתפתם אותנו בחתונה שלכם, בחלום שלכם שהפך למציאות. נהננו מכל רגע ואנו מאחלות לעצמינו ולבלוג החתונות היקר שלנו, "כלות אורבניות", עוד ים של חתונות כמו החתונה שלכם... ים.

 

 

✽ ✽ ✽

 

קייטרינג: מעשייה

בר: אמורפי

שמלת כלה: ויוי בלאיש

איפור: אלינור טוביילם

שיער: רועי סיץ

צילום: טלי ודבורה צילום

די ג'יי: אורי בס

עיצוב: יעל אביב, גרילנדה

השכרת ציוד: נוהר חדש בע"מ

הזמנות: דפוס - פרי פרינט

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)