רומנטיקה של חורף: החתונה של אבי ואושרת

13.04.16

רוב הכלות חוששות מגשם ביום החתונה - אבל החתונה של אבי ואושרת, שהתקיימה ביום מעט גשום, מוכיחה שאין שום סיבה לפחד מכמה טיפות ואפילו להיפך; תל אביב הגשומה היוותה את סט הצילומים המושלם ובהחלט הוסיפה נופך רומנטי ומיוחד שפשוט לא נמצא שם בימים שטופי שמש.

 

חליפת חתן

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

תכשיטי כלה

 

חתן וכלה

 

חתונה

 

הזוג המקסים הכיר באפליקציית הדייטינג בוק ובדומה לזוגות רבים שאנחנו מכירות, עד היום הם עדיין מתווכחים מי התחיל עם מי... מה שבטוח - זה עבד להם: כעבור מספר חודשים אושרת עברה לגור עם אבי בתל אביב ויחד הם התאהבו בעיר. זו גם הסיבה שהיה להם חשוב לשלב צילומים אורבניים באלבום החתונה.

הצלם שנבחר לתעד את היום הגדול של הזוג המאושר - אסף ספקטור, בהחלט הצליח לתפוס בעדשת המצלמה רגעים עירוניים קטנים, בהם אוטובוסים חולפים, מבטים שהופנו אל הזוג המאושר בזמן הצילומים ואווירה תל אביבית אותנטית.

 

צילומים מקדימים לחתונה

 

צילומים מקדימים לחתונה

 

צילומים מקדימים לחתונה

 

צילומים מקדימים לחתונה

 

אושרת סיפרה לנו שהצעת הנישואין הגיעה במהלך טיול ללונדון, בו נהנו השניים מהופעה של ה-Foo Fighters. כשהגיע הרגע לשבת ולהתחיל לתכנן את הפרטים של החתונה, הם ידעו שהם רוצים לוקיישן שישלב טבע - אבל שיאפשר להם לערוך חתונת חורף יפה מבלי להירטב. כך הם בחרו בבאר של סבא.

 

צילומים מקדימים לחתונה

 

שמלת כלה

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

ואם כבר מדברים על חורף וקיץ: למרות שהחתונה נערכה ביום חורפי, אושרת ואבי אוהבים מאוד את הקיץ ולכן רצו לשלב נגיעות ממנו בדרך כלשהי. בסופו של דבר, הם בחרו לקשט את המתחם בפרחי חמניה שהוזמנו במיוחד מחבר של המשפחה ונשלחו לאירוע כל הדרך מהדרום. לזה אנחנו קוראות השקעה!

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

בגלל שהחתן התגורר שנים רבות בחו"ל - והחתונה כללה אורחים ממספר מדינות בעולם, לזוג היה חשוב לחגוג חתונה ישראלית אותנטית ושמחה. אם שופטים לפי התמונות, ניכר שאבי ואושרת בהחלט הצליחו לתת לאורחים שלהם טעימה ממהותן של חתונות ישראליות עם מסיבה שווה ועליזה.

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

חופה

 

נעלי חתן

 

טקס חופה

 

בסופו של יום אבי ואושרת סיפרו לנו שהם הרגישו שהחתונה שלהם שיקפה את מי שהם כזוג באופן מדויק ולנו לא נותר אלא לאחל להם חיים ארוכים, מלאי אהבה אושר ושמחה - לפחות כמו אלה שנשקפו מבעד לתמונות החתונה שלהם.

 

קרדיטים:

מקום האירוע: הבאר של סבא
הפקה: happy days

עיצוב: Mint Design - עיצוב אירועים
קייטרינג:טעם וצבע

מוסיקה: זברה
צילום סטילס: אסף ספקטור
צילום וידאו: חיים אזרן
איפור ועיצוב שיער: ורד גרנדיר
טבעות: דניאל מתת
נעלי כלה:ארו
הזמנות / מיתוג: ענת עיצובים אישיים
חליפת חתן: דניאל שלו
עורך טכס: חיים הבלין
חוויות: עמדת שזירת פרחים
קרדיטים נוספים: מוטי הררי- גידול פרחי חמניות לחתונה

מאת:כלות אורבניות