רומנטיקה במיטבה

11.02.15

בהשראת חג הולנטיינס המתקרב אלינו בצעדים גדולים (יחד עם כל ההפתעות המיוחדות שיביא עמו, שווה להמתין!), נחתו בתיבת המייל שלנו צילומים שכולם בסימן של רכות ורומנטיקה, כי אם יש משהו שקהילת המפרסמים שלנו יודעת לעשות זה לפנק אותנו בחומרים המתאימים בתזמון הטוב ביותר שאפשר - ועל כן אנו כל כך אוהבות אותם.

 

 

 

 

ראשית נתחיל מהאיפור והשיער, עליהם אחראית עינב בר: מוצגים בפנינו מספר לוקים שיכולים להתאים לכלה בדיוק באותה מידה שהם יכולים גם להתאים לבילוי בערב חג האהבה, כי הרי זהו כוחו של איפור מוצלח שהוא אוניברסלי ומתאים לכל מיני אירועים וסיטואציות שונות בחיים. השפתיים לרוב ניטראליות או צבועות בגוון ורוד פוקסיה. רגע, ורוד פוקסיה? זה בדיוק ההיפך מההגדרה של המילה "ניטראלי", לא כן? אז עינב בר הצליחה לשלב מימד של רכות אפילו בצבע העז, באמצעות הנחתו בטפיחות עדינות שמכתימות קלות את השפתיים מבלי לגנוב את הפוקוס. 

 

 

 

 

 

 

העיניים הן הפוקוס בצילומים והן מובלטות באמצעות צללית כהה מעושנת שמדגישה אותן וזאת מבלי להעניק להן לוק דרמטי מדי. הריסים מעוגלים בצורה שמעניקה למבט מראה מצועף והשילוב ביניהם לבין השפתיים הוא תמצית הרומנטיקה בעולם הביוטי. כדי לחתום את הלוק הוסיפה עינב סומק קליל בגוון ורדרד או אפרסקי שהתכתב בצורה מושלמת עם הטוטאל לוק וכך התקבל לו מראה שהיינו שמחות לאמץ בעצמנו. גם השיער ממשיך בקו הרך, באמצעות תסרוקות אסופות או חצי אסופות, עם כל מיני קצוות שיער שובבות שמבצבצות בין לבין ומעניקות מראה קליל ולא מתאמץ מדי. תוסיפו לתמהיל גם קישוטי טול ופרחים בגוונים פסטליים וקיבלתן לוק מושלם לכל כלה אורבנית באשר היא.

 

 

 

 

 

 

אז כמובן שמראה האיפור והשיער הוא רק חלק מההופעה, כך שמיד כשהמבט מסיים לסקור אותו, הוא עובר לאזור השמלה. שם פוגשות אותנו השמלות היפות מבין Lilium by Pirushka, שעברו לאחרונה תהליך מרענן של מיתוג מחדש אשר ממש בא לידי ביטוי בכל הדגמים. בדומה ללוק אותו יצרה עינב בר, גם השמלות מתכתבות עם האווירה הרומנטית שמורגשת בכל צילום ועוטפת אותנו בנעימות: שמלות נשפכות, שילובי תחרה מנוקדת, שכבות על גבי שכבות של טול שנערמות זו על גבי זו וכל מיני עיבודים מיוחדים שממש אי אפשר להסיר מהם את המבט.

 

 

 

אנו מוצאות את עצמנו מדפדפות בין כל התמונות ובכל פעם תופס אותנו היבט חדש ומעניין הקשור באיפור, בשיער או בטקסטורה של השמלות, כאשר השילוב ביניהם יוצר תוצאה הרמונית - מגוונת ועם זאת גם מאוד שלמה, כי ככה זה כשאנשי המקצוע האהובים חוברים יחדיו על סט אחד.

 

 

 

 

 

כיף לפגוש בשילובים נעימים שפשוט נעים להתבונן בהם!

 

קרדיטים

 

צילום: לי אגמון

איפור ושיער: עינב בר

שמלות: Lilium by Pirushka

זרים לשיער: colibri flowers

תכשיטים: עינב פדידה

עריכה: סאשה פרילוצקי

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)