רומנטיקה בוהמיינית: הקולקציה של שימקה

16.02.17

אנחנו אוהבות את טרנד הבוהו-שיק שנוכח בעולם שמלות הכלה בשנים האחרונות. כמה אוהבות? כל כך אוהבות, שכשמגיעה קולקציית שמלות שכולה בוהו, אנחנו מתמלאות אושר ומתמוגגות.

 

כזו בדיוק היא קולקציית 2017 של שימקה, שמקדשת את הרוח הבוהמיינית החופשיה ומביאה אותה בגרסת וינטאג׳ שתיקח אתכן הישר לוודסטוק.

 

shimka gallery 1

 

shimka gallery 2

 

shimka gallery 3

 

השמלות בקולקציה מציגות פיוז׳ן של אלמנטים עיצוביים נהדרים - בדי וינטאג׳ מדוייקים ורומנטיים, מפות קרושה גסות, תחרות במרקמים שונים, שהמילה ״חופש״ זועקת מהם.

 

shimka gallery 4

 

shimka gallery 5

 

shimka gallery 6

 

shimka gallery 7

 

להבדיל מקולקציות קודמות בהן השתמשה שימקה בנגיעות ורמיזות של תחרה בעיצוביה, הפעם מדובר בקולקציה שמעניקה לתחרה מקום של כבוד. השילובים הייחודיים בין סוגי התחרות השונים יוצרים שמלות בעלות נוכחות וסגנון שונה זו מזו, כך שהסגנונות הם רבים ופונים למגוון רחב של כלות.

 

shimka gallery 8

 

shimka gallery 9

 

החל משמלות נינוחות וכפריות, דרך שמלות רומנטיות שייקחו אתכן למאות קודמות לאורך ההיסטוריה ועד שמלות בוהו-שיק מלאות ברוח של חופש ואהבה. הפיוז׳ן בין לוק נונשלנטי לבין פנטזיה מעולמות רחוקים יוצרת את הקסם הרב שטמון בכל שמלה בקולקציה הזו.

shimka gallery 11

 

shimka gallery 12

 

shimka gallery 13

 

אהבנו במיוחד את הבחירה הנועזת לוותר על עליוניות סטנדרטיות ולפנות לאלטרנטיבה המאד שיקית ואצילית של עליוניות חורפיות באמת, שנראה שנלקחו הישר מארון הבגדים של דמות מרומן רומנטי מאירופה הקלאסית.

 

shimka gallery 10

 

קרדיטים:

צילום: מירון ביטון

דוגמנית: לין לאור

שיער: מריאב אסודרי

איפור: נופר הופמן

פרחים: ארנונים של יופי

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: