רומנטיקה אורבנית בחתונה של דניאל וליאב

30.06.16

החיים המשותפים של דניאל וליאב נפתחו בחגיגה: הם הכירו בחוג לריקודי סלסה ומאז כבר כמעט שלוש שנים שהם עושים הכל יחד, כולל המון ספורט וגידול הכלבה שלהם, באנה. למען האמת, כשהתמונות מהחתונה שלהם נחתו אצלנו במייל, לא התקשינו להאמין שהזוג הזה אוהב לחגוג - ובגדול (למרות שהם מעידים על עצמם שהם היפוכונדריים).

 

liav gallery 1

 

liav gallery 2

 

liav gallery 8


אבל לפני שנדבר על מסיבת החתונה, נספר לכן שהצעת הנישואין הגיעה בזמן שהם חלקו חוויה משותפת נוספת: סדנת אימון אישי של אלון אולמן - שבאופן מתבקש, גם חיתן את השניים. ליאב כרע ברך ב-1.1, דניאל - כמובן - נעתרה והם החלו בתהליך תכנון החתונה.

 

liav gallery 4

 

liav gallery 5

 

liav gallery 6


צילומי הזוגיות הנפלאים שלהם משקפים את האהבה שהם חולקים. לדבריהם, הנינוחות שבה הם חשו מול העדשה היא לא עניין טריוויאלי (במיוחד לא עבור ליאב שלא כל כך אוהב להצטלם) וניתן לזקוף אותה לזכותם של גיל ורון שלא רק צילמו צילומים מקסימים, אלא גם עזרו להם להשתחרר ולהרגיש בנוח עם המצלמות.

 

liav gallery 11

 

liav gallery 9

 

liav gallery 12

 

את היום המיוחד שלהם הם הצליחו להרים במהירות שיא: שלושה חודשים בלבד. כזוג, הדבר העיקרי שהיה חשוב להם הוא מסיבת החתונה. דניאל וליאב רצו לוודא שהאורחים שלהם לא מפסיקים לרקוד ולדבריהם, לא רק שאנשים רקדו - חלק מהאורחים אפילו לא הספיקו לאכול בגלל שהיו עסוקים בלהרים ברחבה.

 

liav gallery 13

 

liav gallery 14 

 

liav gallery 16


אם תהיתן מי אחראי על בחירות העיצוב באירוע, התשובה היא הכלה המקסימה דניאל, שנברה באינטרנט ועבדה בהשראת דברים שמצאו חן בעיניה. עציצי התבלין שהונחו על השולחנות היו מתנות לאורחים, שהוזמנו לקחת אותם הביתה וליהנות מהם גם הרבה אחרי שנגמרה החתונה.

 

liav gallery 15 

 

liav gallery 17

 

liav gallery 18

 

אהבנו מאוד את המראה העדין, הרומנטי והטבעי של דניאל ובמיוחד את שמלת הכלה המשגעת שעיצבה לה בכשרון רב אליה וטין. בעינינו זו הוכחה נהדרת לכך שהלוק המינימליסטי לא צריך לבוא על חשבון עושר התחרה, הבד והגזרה המחמיאה שרק הדגישה את היופי הטבעי של דניאל.

 

liav gallery 3

 

liav gallery 7

 

liav gallery 10

 

ליאב ודניאל, תודה ששיתפתם אותנו ביום המיוחד שלכם! אנחנו מאחלות לכם שהמשך החיים המשותפים יחד יהיה מלא באהבה, אושר וצחוק.

 

קרדיטים
מיקום: קולטורה
צילום סטילס: גיל ורון
צילום וידיאו: אורן טסלר
שמלה: אליה וטין
איפור ושיער: רוני אבן
נעלי כלה: SHOEZ WEB STORE
בגדי חתן: רוברטו
נעלי חתן: טימברלנד
קייטרינג: בזאר
הפקה: Ever After
קייטרינג: בזאר

מאת:כלות אורבניות