רום-קום מטיריאל: החתונה המרגשת של דפנה ויואב

25.07.20

ודאי שמתן לב שאנחנו סאקריות של סיפורים רומנטיים, ומתות על סיפורי אהבה רווי תהפוכות שמסתיימים בהפי אנד וחגיגות עד אור הבוקר. סיפור האהבה שנביא לכן היום הוא בדיוק כזה, ומלא בחומרים שיכולים לאכלס רום-קום משובח. אז תתארגנו לכן על גלידה או פופקורן, והרחיקו איתנו לאיי אנדמן המשגעים. שם, על רקע נוף עוצר נשימה, נפגשו דפנה ויואב, לצד תפאורה שלא הייתה מביישת שום צוות ארט מהוקצע.

 gallery 23 2

 

gallery 23 2

 

השניים, שערכו כל אחד בנפרד טיול אחרי צבא, הגיעו לאותו גסט האוס. הוא עם חבר, היא עם חברה. הם קיבלו חדרים סמוכים, ומכיוון שהיה ערב גשום מכדי לטייל, ישבו כולם לשחק קטאן במרפסת. יואב עזר לדפנה לנצח במשחק באקט ג'נטלמני, ואז לימד אותה לפתור קוביה הונגרית. מאז ישבו השניים בכל לילה זה לצד זו על החוף, דיברו עד השעות הקטנות, וצפו בכוכבים נופלים. 

 

gallery 23 2

  

gallery 23 2

 

אחרי שבוע קסום ומרגש, חלה נקודת המפנה בעלילה, והגיע זמנה של דפנה לחזור לארץ. במעבורת בדרך חזרה מאנדמן לכיוון מומבאי, היא החליטה שהיא רוצה להישאר ולטייל עם יואב. בשל בעיות קליטה, יואב ראה את ההודעה רק ארבע שעות לפני המראת המטוס של דפנה לישראל, ומיהר לענות. 

 

gallery 23 2

 

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 23 2

 

ממש ברגע האחרון קיבלה דפנה את ההודעה מיואב ודחתה את הטיסה. היא עלתה על מטוס לגואה, וחיכתה שם ליואב, בזמן שהוא עשה את המסע מאנדמן. הכי לאסט מינט צ'ארם. משם המשיכו בני הזוג לקוצ׳ין, למיני מסע שורשים בעקבות משפחתו של יואב. אחריו התקדמו ליעדים נוספים, והמשיכו את המסע במשותף. 

  

gallery 23 2

 

gallery 23 2

 

אחרי החזרה ארצה מערכת היחסים התקדמה מהר, ולא עבר זמן רב עד להצעת הנישואין. כדי שלא תחשוד בדבר, יואב סיפר לדפנה שיש מסיבת סוף שנה בעבודתו במלון בזכרון יעקב, הכוללת לינה. כשהגיעו לחדר המתינו להם בלונים, פרחים ויין. במרפסת, על רקע שקיעה ורדרדה ומטריפה, התרחשה ההצעה. משם המשיכו להופעה משובחת של אביתר בנאי, ולקינוח צפו במטר מטאורים יפהפה לצד הבריכה במלון. 

  

gallery 23 2

 

gallery 23 2

 

הם חלמו על חתונה קלילה, שמחה וקז'ואלית ולכן הלכו על אירוע בשישי בצהריים, עם ילדים שמתרוצצים בדשא וטאצ'ים חמודים להקללת המוד. הוויז'ן הוגשם במלואו, והאירוע התאפיין באווירה כפרית ושמחה. 

 

 עם הכניסה פגשו האורחים בסטנד מניפות וכובעים, ובדוכן עם קנקני לימונדה ולימונערק צוננים. מיתוג הדוכן היה באחריות דפנה, ותאם את המיתוג הכללי, על בסיס דמויות מצויירות של השניים שהיא איירה והופיעו בהזמנות לחתונה, ועל גבי שלטים שפוזרו ברחבי הגן. נגיעות קטנות שהפכו את האירוע כולו לאישי יותר, הכי "הם" שיכול היה להיות. 

 

gallery 23 2

  

gallery 23 2

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? פשוט: לשמור על תקשורת בריאה, ולשתף אחד את השני בתחושות והרצונות בנוגע לאירוע.  

 

gallery 23 2

 

gallery 23 2

  gallery 23 2

 

קרדיטים: 

מקום האירוע: גן ורדים

עיצוב האירוע: קים ביולו

מוסיקה: די.ג׳יי אורי בס (פוקסי מיוזיק)

צילום סטילס: Flea studio

צילום וידאו: Flea studio

+ קרדיטים נוספים

שמלה:טל קדם

איפור:טל דברה

עיצוב שיער:טל דברה

טבעות: זיו אור תכשיטים

נעלי כלה:NINE WEST / אלדו

נעלי חתן: BLUE NAVY

הזמנות / מיתוג: הכלה

חליפת חתן: BLUE NAVY

עורך טקס: אבי רוזנבלום - חייט חתונות

ניהול אירוע - הילה בודק

עגלת קוקטיילים - קוקטייל קאר

צילום מגנטים - ספיר אסידון / חנן

מאת:כלות אורבניות