רוית ואורלי, 12.9.14

28.12.14

אהבה ממבט ראשון... חלק משוכנעים שזה קונספט שלקוח מהאגדות, אחרים בטוחים שזו רק שמועה אך הזוגות שלנו מוכיחים לנו פעם אחר פעם שזה בהחלט אפשרי, שהרי הקליק הזה והפרפרים שמתעופפים בבטן ונוצרים כבר בפגישה הראשונה - הם אלו שמביאים אותם לדפי הבלוג-מגזין שלנו. כך בדיוק קרה גם לאורלי ורוית שמתארחות אצלנו היום ועל הקליק הזה אנו שמחות במיוחד, שהרי בזכותו אנו פוגשות לא כלה אחת כי אם שתיים, מה שמקפיץ את מדדי האושר שלנו לגבהים חדשים לחלוטין!

 

עד מהרה הקליק הזה הפך למסורת של מנהגים זוגיים קבועים, כמו ביקור בשוק של ימי שישי, נסיעות משותפות לעבודה, ביקורים משפחתיים וישיבה בבית קפה קבוע - כל אלו הם רבדים שמרכיבים יחדיו את הזוגיות של השתיים. בדיוק כפי שהן ידעו שהן רוצות זו את זו, כך הן ידעו בדיוק גם איך ייראה יום החתונה שלהן: באזור הים, באווירה יוונית עם התחושה הזו של יום שישי בבוקר שהן כל כך אוהבות, עם הרבה תוכן וטאצ'ים אישיים של אורלי ותיתוש (שם החיבה הידוע של רוית). הפוקוס המשותף הזה הוא גם שאיפשר להן לארגן את האירוע תוך חודשיים בלבד, צ'יק צ'ק והכל מוכן בדיוק כמו שהן רוצות - כי כשזה נכון זה פשוט נכון.

 

בחירה נכונה נוספת הייתה באנשי המקצוע שליוו אותן במהלך היום, מהצלם דרור עינב שהצליח ללכוד את האווירה הכייפית של היום הזה, דרך רות טולדו שאיפרה ועיצבה את שיערותיהן של שתי הכלות וגרמה להן להרגיש הכי יפות שאפשר - ועד צמד נוסף, הדיג'איות חן ונועה שהרימו את האנרגיות באירוע אל על.

 

 

 

 

 

סלפי עם רות, פשוט מאסט!

 

 

 

 

 

 

 

 

"לפרק ולהרכיב"... במקרה הזה - להרכיב משפחה!

 

 

 

 

 

 

 

הגעה אל הלוקיישן של האירוע... האורחים כבר שם, הים ברקע, תחושה של אהבה באוויר.

 

 

 

 

 

 

 

בדיוק כפי שניתן לצפות משתי הכלות הנהדרות שלנו, גם הטקס הותאם להן ב-ד-י-ו-ק ונערך על ידי חברה טובה, שסיפרה עליהן ועל הזוגיות שלהן - עד שלבסוף השתיים שברו את הכוס.

 

 

 

 

 

עם סיום הטקס המרגש, התחילה המסיבה נוסח בלקן וכללה אלכוהול, אוכל טעים, הופעות חיות (+ הופעה מיוחדת בהפתעה של דני רובס) עם הרבה דיבורים, חיוכים ואווירת גוד טיים.

 

 

 

 

 

 

 

רוית ואורלי היקרות, כמה כיף היה לפתוח איתכן את השבוע החדש, עשיתן לנו כיף של יום ראשון!

 

קרדיטים

 

הפקה: הכלות

עיצוב: יהב גרין

מוסיקה: חן ונועה
בר: של הלוקיישן
צילום סטילס: דרור עינב
צילום וידאו: אבישי
שמלה: טל קדם ואפריל
איפור ועיצוב שיער: רות טולדו
טבעות: נטע וולפה
נעלי כלה:בי יוניק
תכשיטים: של המשפחה
הזמנות / מיתוג: עצמאית
עורך טכס: זוג חברים של הכלות
חוויות: הופעה של דני רובס, להקת סומסום, מלא מתנות
מתנות לאורחים: כובעים, מניפות ופרחים וצמחי תבלין

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)