רויטל ורון, 31.1.13

17.05.13

 מזג האוויר ההפכפך שמלווה אותנו בימים האחרונים, עשה לנו חשק לשתף אתכן בחתונת חורף של ממש, החתונה של רויטל ורון. אמנם אנו יודעות שהחורף כבר חלף, אך משב רוח קטנטן וכמה טיפות של גשם אנו תמיד מוכנות לקבל באהבה.

 

 

 

 

רויטל ורון פגשו זו את זה במשרד פרסום בו עבדו יחדיו ומייד הפכו הם לידידים טובים. כעבור כמה שנים הבינו כי למעשה יש להם רגשות זו אל זה והידידות הפכה לאהבה גדולה. אז תאמרו לנו אתן - קומדיה רומנטית או לא קומדיה רומנטית במיטבה?

 

  

 

 

 

 

רויטל, הכלה האורבנית, סיפרה לנו כי הצעת הנישואין שקיבלה התרחשה באופן הכי רומנטי בעולם! היא ורון החליטו לצאת ולטייל ביפו העתיקה, עד שהגיעו לצוק המשקיף אל הים ובקצהו נגלתה לעיניה של רויטל מחצלת עמוסה בכל טוב. רון כרע אז על ברכיו, שלף את הטבעת ולחש לרויטל את המילים היפות בעולם. ולכל הטוב הזה, היא כמובן לא יכלה לסרב.

 

 

 

 

 

  

אחר מחשבות ולבטים רבים החליט הזוג שלנו להתחתן בחתונת חורף, ולמרות החשש הגדול מגשם שיירד ביום החתונה, סיפרו לנו השניים על יום קסום לגמרי! הגשם אמנם ירד, אך טיפותיו המנצנצות הוסיפו טאץ' רומנטי וידעו להיפסק בדיוק בשעות בהן רצו הם להצטלם בחוץ.

 

 

 

 

 

  

 

ואל מול ההרהורים בנוגע לעונת השנה בה יתחתנו, ההחלטה על הלוקיישן נראתה טבעית וברורה מאליה כבר אל מן ההתחלה, לפחות מצידה של רויטל. אחותה הגדולה התחתנה במקום לפני מספר שנים בודדות וכבר אז הצליח הוא לכבוש את ליבה. כעת, משהגיע הרגע, נותר היה לה רק להראות אותו לרון, שהתאהב בו גם הוא, כבר במבט ראשון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את תקופת תכנון החתונה מסכם הזוג האורבני הזה כעונג צרוף. אמנם מידי פעם בפעם התלוו לכך קשיים מעטים, אך יום החתונה עצמו היה בלתי נשכח מתחילתו ועד סופו, או במילותיהם המדוייקות: "היום עבר מהר מאוד, אבל הזכרון שיצרנו הוא מעל ומעבר לכל מה שיכולנו לדמיין".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רויטל ורון המקסימים, מאחלות לכם שתמיד תצליחו ליצור במו ידיכם רגעים כמו אלה, שילוו אתכם עוד זמן רב, רב, רב…

 

♦♦♦

 

מקום האירוע: האחוזה, בית חנן

קייטרינג: טעם וצבע

בר: ZED

שמלת כלה: ליליום

נעלי כלה: גזית

איפור ושיער: אלינור ברש

חליפת חתן: ZARA

נעלי חתן: ZARA

טבעות נישואין: Diamor

צילום סטילס: חגי גלילי

צילום וידאו: קנלה

די ג'יי: גיא ברנס

מאת:כלות אורבניות