רויטל ועמי, 3.1.14

07.05.14

 

כמה מהסרטים האהובים עלינו ביותר הם אלה שמתפרשים על פני כמה חלקים. קודם כל מגיע החלק הראשון, זה שמאפשר לנו להכיר את הנפשות הפועלות ולהישאב אל תוך העלילה ואז יש ציפייה לחלק השני, שהוא דומה אך גם שונה מקודמו.

  

 

 

 

גם החתונה של רויטל ועמי, מתקיימת בשני חלקים... החלק הראשון נערך בחודש ינואר האחרון, בסמוך לט"ו בשבט ואילו החלק השני, בנוכחות החברים והמשפחה המורחבת, מתקיים ממש אבל ממש היום כשאווירת יום העצמאות עודנה באוויר.

 

 

 

 

 

מאחר שהזוג שלנו אוהב כל-כך את החגים, חשבנו שיהיה זה ראוי וכיף לשתף את חתונתם ביום המיוחד הזה, ממש כמו מתנה קטנה שעטופה כחול-לבן. ואם בחלק הראשון של הסרט מכירים את הנפשות הפועלות, הגיע הזמן שנכיר את רויטל ועמי, נכון?!?

 

 

 

 

 

השניים הכירו לפני תשעה חודשים בלבד, אך התכתבו במשך שנה שלמה. כשרויטל ביקרה במסיבה כלשהי, עמי איתר את שמה ברשימת המוזמנים ואלו למעשה היו השורות הראשונות במגילת הזוגיות שלהם. הצעת הנישואין התרחשה ביום ההולדת של עמי: רויטל עמלה במשך חודשים על הפתעה מרגשת שכללה את ברכותיהם של החברים הטובים, צניחה חופשית וארוחה במסעדה מפנקת, אך היא לא תיארה לעצמה שההפתעה הגדולה תוקדש למעשה לה!

 

 

 

 

חלקה הראשון של החתונה התקיים בחלל אינטימי שקשוט באמצעות דגלונים וכדורי נייר צבעוניים, ובכדי להוסיף עוד קצת מהטאץ' האישי של רויטל ועמי, פוזרו תמונות שמסכמות תשעה חודשים של זוגיות נפלאה.

 

 

 

 

הקשר לארץ ישראל היפה של פעם, בא לידי ביטוי כבר באירוע הראשון - באמצעות פלייליסט משובח בן 16 שעות שהורכב כולו משירים בעברית. כך, באווירה אינטימית, העניקה רויטל לעמי את הטבעת, נאמרו שבע ברכות על-ידי שלושה דורות במשפחה... והשמחה, כמובן שהייתה בשיאה.

 

 

 

 

אנו מביטות לנו בתמונות וכבר מדמיינות כיצד רויטל, עמי וכל אורחיהם יחגגו ממש היום את חתונתם היפה של השניים, בטיימינג מושלם של בדיוק אחרי יום העצמאות. מזל-טוב לכם יקרים!

 

❖❖❖

 

מקום האירוע: מתחם בית הראשונים, ביתן אהרון

קייטרינג: Soli Sola

נעלי כלה: רנואר

איפור: לינדה ורזנה

עיצוב שיער: דורית בן-חמו

בגדי חתן: Celio

נעלי חתן: פול אנד בר

צילום סטילס: אסף ספקטור

טבעות נישואין: תכשיטי ג'קסון

תכשיטים ואקססוריז: LuluMay, איה בן יעקב

 

מאת:כלות אורבניות