רוחות מדבר

11.08.16

מרילין מונרו אמרה פעם: "תן לבחורה את הנעליים הנכונות והיא יכולה לכבוש את העולם", ציטוט שנראה לנו שאין אישה בעולם שלא תסכים איתו. אולי זו הסיבה שבגללה התרגשנו לשמוע שקולקצייה חדשה (ומהממת!) הגיעה ל-Shoez Web Store ואולי זה פשוט כי ניתנת לנו ההזדמנות לדבר על אחד הנושאים האהובים עלינו (נעליים, דה) בכל מקרה דבר אחד בטוח: התרגשות לא חסרה.

 

Shoes gallery 1

 

Shoes gallery 2

 

שמה של הקולקצייה החדשה הוא Into the desert, קולציה שמגיעה אלינו במהדורה מוגבלת מבית המותג schuz. בהתאמה לשם האקזוטי, ההשראה לדגמים מגיעה היישר מן המדבר, מהדיונות הפראיות, הצבעוניות המדברית והשקט המדברי שאין שני לו.

 

Shoes gallery 3

 

Shoes gallery 4

 

כמו שאתן יכולות לראות, הקולקצייה מאופיינת בטקסטורות קלועות וטבעיות וגווני ניוד, חול וזהב. היא מכילה בתוכה גיוון סגנוני ונעליים שמצליחות להיות טרנדיות וקלאסיות בו זמנית.

 

Shoes gallery 9

 

אלו מכן שמעדיפות לנעול נעליים שטוחות ימצאו כאן דגמים מהממים, שלא יגמרו לכן את הרגליים כשיתחיל שלב הריקודים בחתונה.

 

Shoes gallery 5

 

Shoes gallery 6

 

הטרנד המטאלי, שסחף את עולם אופנת הנעליים בסערה, לא נעדר מכאן וגורם לנו לחבב עד מאוד את היפהפיות האלו, שישמשו אתכן היטב גם לאחר החתונה. שימו לב לעקב הצ'אנקי, שעוזר לפיזור המשקל על הרגל ובכך מקל את ההליכה בנעל.

 

Shoes gallery 7

 

Shoes gallery 8

צילום התמונות בכתבה: יוסי מור

 

לא יודעות מה איתכן, אבל הדפדוף בתמונות הקולקציה גרם לנו חשק עז להתחדש בזוג נעליים. אחרי הכל, רק ככה נוכל לצאת ולכבוש את כל היעדים שלנו בסערה.

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: