רואות צלול

30.06.15

בבלוג-מגזין שלנו אנו מדברות יותר מכל על השראה: רעיונות יפים ואימג'ים אסתטיים. השאלה מה קורה מאחוריי הקלעים: כשהזוג עוזב את המקום, כשהצלם מקפל את הציוד וכשרק נשאר במקום הזכר לאירועים שקרו שם קודם - זו שאלה שכמעט לעולם לא עולה על הפרק.

 

 

 

 

נאמר בכנות שזו שאלה שגם אותנו לא הטרידה בעבר, שהרי האהבה שלנו לתמונות יפות קצת עמעמה את כל מה שמסביב.

 

 

 

אלא שהתמונות הללו מותירות חותם לא רק בזיכרון האישי של בני הזוג - אלא גם בסביבה והסביבה הזו זוכרת הרבה אחרי שכל שאר המעורבים כבר ממשיכים לסדר יומם והנזקים בה מורגשים למשך פרק זמן ארוך ובלתי נתפס.

 

 

הכוונה היא כמובן לצילומי Trash the dress אשר מזהמים את חופי הים, אחד הנכסים הכי משמעותיים שלנו. נודה ולא נכחיש שגם אנו היינו מוקסמות בעבר מהקונספט הזה, מהצבעוניות העזה שלו ומהיופי שהוא יוצר: היום כבר ברור שמדובר בנזק משמעותי כל כך, עד שלא ניתן עוד להתעלם מכל מה שמתחולל מאחורי הקלעים. די בביקור אחד בחוף הים שבו מתאגדים כמה זוגות כדי להבין את מימדי התופעה שמתרחשת יום אחר יום.

 

 

 

 

בדיוק מהסיבה הזו חברנו לעמותת צלול, אשר פועלת לשמירה על ים והנחלים - ויחד עם הקולגות שלנו ב-Wedreviews פנינו לכל הצלמים שלנו אשר רוצים ליצור אמנות ובמקביל גם לשמר את הסביבה, במטרה להעלות מודעות לנושא, לקטוע את המסורת המזיקה הזו. כל אותם צלמים צוידו בסיכה שמכריזה "גם אני צלם צלול" ו"גם אני צלמת צלולה" וממש בימים אלו אנו מוסיפות את הסימון המתאים לפינצטה שלהם.

 

 

 

 

אנו לחלוטין מאמינות בכשרונם וביכולתם של הצלמים שלנו לייצר תמונות יפות גם ללא השימוש בצבעים, בקונפטי או כל דבר אחר שעלול ליצור נזק לסביבה ולכן גם אנו מתחייבות לפעול לטובת הנושא, לטובת הסביבה, לטובת העולם שלנו.

 

 

 

כדי להמחיש את הנושא, בחרנו להציג את התמונות היפות של שירן ואור, כפי שהן תועדו בים המלח מבעד לעדשה של גיל ורון. ללא שום עזרים מיוחדים ומזהמים, נוצרו להם צילומי זוגיות יפיפיים שמוכיחים עד כמה שאר האלטרנטיבות אינן הכרחיות.

 

 

 

 

אז כלות יקרות, מזמינות אתכן להצטרף למטרה החשובה שלנו,

צלמות וצלמים יקרים, מזמינים אתכם לקרוא אודות היוזמה, להצטרף אלינו ולקבל סיכה משלכם.

 

 

קרדיטים

צילום: גיל ורון

מאת:כלות אורבניות