ראש השנה וינטג' סטייל

08.09.15

כשמדובר בעונת החגים ובמיוחד בתקופה של ראש השנה, האסוציאציה הראשונה שעולה היא: חדש. בגדים חדשים, שנה חדשה, דף חדש, אנשים חדשים - שנה חדשה טומנת בתוכה הרבה התחלות ויש הרגשה של Fresh באוויר.

 

לכן גם שולחן החג בדרך כלל מבטא את האווירה הזו עם מוצרים חדשים שאותם רכשנו וליקטנו במיוחד לטובת המאורע המשמח.

 

אז אנו דווקא חושבות שיש בחג מימד לא מבוטל של נוסטלגיה, שהרי כדי להישיר מבט אל עבר העתיד, בהחלט מומלץ לבחון את מה שכבר קרה ולהרהר בנושא. שנה שמתחילה מסמלת גם שנה שהגיעה לסיומה ואנו לא יכולות להתעלם מקו התפר המרגש הזה.

 

בדיוק מהסיבה הזו התחברנו מאוד אל שולחן החג האקלקטי של "מפעם", חנות וינטג' קסומה אשר ממוקמת בשוק הפשפשים בחיפה ומכילה בתוכה כל מיני אוצרות ישנים אשר לבטח שימשו בעבר משפחות בשולחן החג שלהן.

 

שולחן חג בסגנון וינטג' עם כלים מ"מפעם,.

 

מבט מעל שולחן החג, בצבעוניות כחולה- אדומה.

 

סידורי הושבה בסגנון גלויות שנה טובה של פעם.

 

איחולי שנה טובה מעטרים את השולחן ומעניקים לו תחושה חגיגית.

 

הצעת ההגשה הראשונה שהכינו לנו "מפעם" היא סופר קלאסית, עם צלחות דלפט, צבעוניות כחולה ואדמדמה - ומיתוג בהשראת כרטיסי הברכה הצבעוניים והנוסטלגיים שעושים קאמבק גם בימינו אנו. אין ספק שמדובר בשולחן חג שיתאים לאווירה רגועה יותר, אך גם מלאת שיק, רטרו שיק לצורך הדיוק.

 

שולחן החג - גרסת הקטנטנים.

 

נייר שאפשר לקשקש עליו הופך למפה פרקטית במיוחד עבור שולחן הילדים.

 

הפעם מצפה לנו שולחן הילדים, השולחן שהוא הכי רוחש בפעילות בכל ארוחת חג. כדי לשלב יופי לצד פרקטיות, המפה של שולחן הילדים היא למעשה גיליון שעליו אפשר לקשקש כמה שרוצים מבלי לחשוש מכתמים. כלי אמייל שהם כנראה הכלים הכי טרנדיים בימינו, יתאימו בצורה מושלמת לשולחן שבו כלים עלולים ליפול ולהישמט, שהרי הם אינם שבירים.

 

פלייסמנטים בצבעי השחור והלבן מעניקים תחושה אלגנטית.

 

איורים תואמים בשחור לבן עוטפים את החלות של החג.

 

שתהיה שנה הכי טובה!

 

הצעת ההגשה האחרונה שונה מאוד מהשתיים הקודמות בכך שהווייב שלה הוא הרבה יותר מודרני, אם כי גם היא משלבת בתוכה כל מיני כלים ופיסים מין העבר. מי שמכתיב את הטון המודרני הוא כמובן המיתוג, המכיל בתוכו איורים גרפיים ומונוכרומטיים. אנו תמיד פוגשות את משחקי השחור-לבן בחתונות סופר אלגנטיות והוא תמיד נראה פוטוגני ומזמין - אז גם הפעם לא מדובר במקרה יוצא דופן, כי לגמרי מתחשק לנו לשבת מסביב לשולחן ולבחון את כל הפריטים מקרוב.

 

אז כלות אהובות, לא משנה באיזו אופציה תבחרו ותרצו לאמץ, העיקר שאת החג הקרוב תעבירו עם מי שאתן אוהבות!

 

קרדיטים

ריהוט וכלים: מפעם - שוק הפשפשים בחיפה

סטיילינג ועיצוב גרפי: סטודיו ציפורות

צילום: הדס ניצן ואנה בן שבת

מאת:כלות אורבניות
תגיות: