קרנבל הצבע של ליאת וליאור

24.10.17

תודו שכל פעם שאתן רואות מישהו הולך ברחוב עם אסופת בלונים או שכשאתן רואות קשת בענן, אתן מוצאות את עצמכן מהופנטות לרגע. אלו מכן שהנהנו בהסכמה בוודאות יבינו למה עלה חיוך גדול על פנינו כשקיבלנו את החתונה הזו.

 

לפני שליאת וליאור התחילו לתכנן את חתונתם הם שאלו את עצמם מהי הדרך האולטימטיבית בשבילם להוציא לפועל את חתונת החלומות שלהם, מהי החוויה שהם רוצים בשביל עצמם ובשביל האורחים שלהם, והגיעו למסקנה הנפלאה כי חתונה הפוכה בסגנון ספרדי היא המענה המושלם לכל השאלות.

 

 gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3

 

gallery 4

 

gallery 5

 

בניגוד לפצצת הצבעים המהממת שמיד תראו, ליאת וליאור הלכו על המראה הנקי בצילומי הזוגיות שלהם. היא בשמלה לבנה ואסופת פרחי גיבסנית בשיערה, הוא בחולצה לבנה ומכנסיים כחולים בלוק סמי-מחוייט. יחד, יצאו לשדות להצטלם בנחת לפני שהכל קורה.

 

gallery 6

 

gallery 7

 

gallery 8

 

gallery 9

מתוך הפינצטה שלנו

 

ומהרגיעה של צילומי הזוגיות הישר אל הפייסטה הצבעונית והיפייפיה של השניים. הצבעוניות בצבצה מכל פינה - ראינו פופים של צבעים חזקים ומלאי חיים, ראנרים כחולים, פרחים ורודים וצהובים בבקבוקים בסגנון אוריינטלי, הססגוניות פרצה מכל עבר ושטפה את את הכל ביופי משגע.

 

gallery 10

 

gallery 11

 

gallery 14

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 16

 

gallery 19

 

gallery 20

 

בעמדות שמותגו ונצבעו בהתאם לארבעת היסודות: מים, אש, רוח ואדמה, הוגש אוכל צמחוני על צלחות ססגוניות מעוטרות ציורים, לצד מפיות ממותגות עם השמות של הזוג המאושר.

 

gallery 15

 

gallery 13

 

gallery 12

 

gallery 17

 

gallery 18

 

gallery 22

 

gallery 23

 

gallery 21

 

בחופה האזרחית שקיימו מול החברים והמשפחה, ליאת וליאור הקריאו אחד לשנייה ברכות שכתבו, וכמו כן ביקשו מהקרובים אליהם לכתוב שבע ברכות אישיות. אחרי מסיבת ריקודים כיפית, השניים נשארו לישון עם חברים במאהל מפנק שחתם את הפייסטה בדיוק כמו שצריך - בסייסטה.

 

gallery 24

 

gallery 25

 

gallery 26

 

ליאת וליאור - מאחלות לכם המון המון מזל טוב! שתמשיכו להיות צבעוניים ויפים יחד.

 

קרדיטים:

צילום סטילס: צחי שמש

קייטרינג: מעשיה

מקום האירוע: החווה של אליק

הפקה: בבקה

עיצוב האירוע: בבקה

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: לירן מיימון

מוסיקה: יאנו שדה

שמלה: ענת מנוס

איפור: נועה לוי

עיצוב שיער: נועה לוי

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: