קצרצרים: סובינירים

14.01.14

 

אי שם למעלה, ברשימת הדברים החביבים עלינו ביותר, מופיע כמובן השיטוט ברחבי הרשת. עם הזמן מיומנות השיטוטים שלנו הפכה לכדי אומנות של ממש ומאז אנו משתמשות בעולם הגדול והרחב של האינטרנט בכל פעם שאנו צריכות לאתר מידע, לחפש השראה וכמובן גם לעשות קצת שופינג משובח עבור הנפש.

 

מאחר שלא נוכל לשמור את כל הטוב הזה רק לעצמינו (אחרי הכול, כיצד זה אפשרי שלא לשתף את הכלות האורבניות שלנו?!?), חשבנו שנקדיש מעת לעת פינה קצרצרה, ממש כפי שמרמזת הכותרת כאן למעלה, פינה אשר תוקדש בכל פעם להשראה חדשה - כזו שגילינו רק לאחרונה והיא לחלוטין עושה לנו את היום.

 

 

את הפוסט הראשון במסגרת הפינה החלטנו להקדיש לאתר חדש שנתקלנו בו ממש לאחרונה - ״סובינירים״, אתר ישראלי שמוקדש ברובו לכל הצילומים היפים אשר הופכים למזכרת לאורך השנים. באתר תוכלו להדפיס תמונות יפות מחיי היום יום שלכן, כפי שהן תועדו בסלולרי או הועלו לאינסטוש לדוגמה, הלא הוא אחד התחביבים המועדפים עלינו בחודשים האחרונים. את התמונות ניתן להדפיס כסט של תמונות קטנות או לחילופין על נייר איכותי עם מסגרת עץ, תמונה שתקשט את אחד מקירות הבית בשמחה רבה.

 

 

בנוסף, תוכלו למצוא שם מבחר גלויות מקסימות המתעדות מקומות או פריטים יפים, כאלה שמיד מעלים חיוך גדול על הפנים. ומה ניתן לעשות עם גלויות מן הסוג הזה? האפשרויות הן רבות: ניתן למסגר אותן, להדביק אותן עם וואשי טייפ ואפילו להעניקן לאורחים בתום האירוע, עם מסר תודה הנכתב על צידן האחורי בכתב יד. האורחים שלכן לבטח ישמחו לקבל מחווה אמנותית ואישית כל כך מכן, אנחנו בטוחות.

 

צילום: סובינירים

 

מקוות שגם אתן ניהנתן להעביר איתנו בוקר של כיף ושיטוטים בין היצירות היפות באתר, נחמד לגלות מקום חדש ברשת שהוא כל כולו כחול-לבן ומדבר בשפה עיצובית משובחת כל-כך. וכעת, היכונו היכונו כי קצרצרים חדשים בדרך אליכן…

 

מאת:כלות אורבניות