קצרה וטוב לה

25.06.14

 

בעונת הקיץ במיוחד, אנו ניהנות לגלות עוד ועוד כלות שבוחרות להתחתן בשמלות כלה קצרות, שכן השמלות הללו ניחנו בלוק קליל ושובה לב המתאים לחתונות שישי בצהריים אך לא רק. מאחר שמדובר בשמלות קצרות, הן גם מאפשרות מקום רב יותר לתמרון ולכן ניתן למצוא אותן במגוון רחב של סגנונות, כך שכמעט כל אחת תוכל למצוא את השמלה הקצרה והמושלמת שלה.

 

 

 

 

 

שמלות שכאלה יכולות לשמש כאופציה עבור חלקו השני של האירוע, מתוקף היותן נוחות יותר + בעלות חצאיות מתנפנפות שרק מוסיפות נקודות זכות על רחבת הריקודים. כלות הבוחרות בשמלה קצרה בתור ה-שמלה שלהן, לרוב יתחברו יותר לאורך הזה, אשר גורם לשמלת הכלה להיראות קצת פחות מחייבת ורישמית.

 

 

 

 

אז מסתבר שלא רק אנחנו אוהבות כל-כך את השמלות הקצרות האלה שאינן פוגשות את קו הרצפה, אלא גם צמד הצלמים ליאור והדס שהתאהבו בהן לחלוטין. כמו כל הסיפורים הטובים, גם ההפקה שאנו מארחות היום החלה משמלת כלה קצרה בצבע פודרה, מעוטרת בשכבות של אבנים מנצנצות וטול - ללא ספק שמלת כלה בלתי שגרתית וכזו שממש יכולה להתאים לשטיח האדום.

 

 

 

 

השמלה הזו מדגימה בצורה מופלאה עד כמה כיף זה לבחור בשמלות באורך הזה, שסגנונן יכול לנוע מלוק שכולו גלאם ועד למראה קלאסי ואלגנטי. לשמלה הייחודית הזאת הצטרפו שמלותיה הכל-כך נפלאות של המעצבת ורד גלעדי (שכבר פגשתן ממש כאן), להפקה שחוגגת שמלות כלה קצרות ושמה גם אותן באור הזרקורים.

 

 

 

 

הלוקיישן שהעניק במה לכל היופי הזה היה מלון בוטיק שממוקם בעיר התחתית בחיפה, בחירה שבהחלט השתקפה גם בעיצוב הפנים של המקום, בזכות פלטת צבעים נעימה ורכה בשילוב פסים תכולים ולבנים. כל אלה החמיאו לשמלות והעניקו לתמונות ההפקה תחושה כאילו מדובר בכוכבנית שחזרה לחדרה בסיום יום עמוס שכולו גלאם.

 

 

 

הקיץ כבר כאן ואיתו גם ים של שמלות כלה קצרות: עם שרוולים או נטולות, בעלות חצאית תפוחה או צמודה, בגווני לבן או שמנת, בסגנון וינטג׳י או מודרני… כל-כך הרבה אפשרויות נהדרות ולכן רק נותר לבחור מבינהן!

 

קרדיטים

צילום סטילס: ליאור והדס צלמים

שמלת כלה בגוון פודרה: אוסף פרטי

שמלות כלה לבנות: ורד גלעדי

לוקיישן: מלון ביי קלאב, חיפה

איפור ועיצוב שיער: ניבה ויאולא

דוגמנית: לורה גינדין

 

מאת:כלות אורבניות