קסם קיצי קלאסי: החתונה השיקית של מגי ורז

17.11.19

הסיפור של מגי ורז מתחיל בתגלית. ליטרלי. מגי האמריקאית הגיעה לארץ דרך פרויקט תגלית ב-2015 ופגשה סטודנט על סף סיום לימודיו. היא אולי הגיעה לישראל כדי להתחבר לשורשים - אבל בטח לא ציפתה שתמצא את עצמה פוגשת את הוואן אנד אונלי.

 

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1
אחרי שנה של לונג-דיסטנס על קו תל אביב-ניו יורק נפלה ההחלטה ומגי עשתה עלייה. מאז השניים חיים יחד בתל אביב - בה גם התרחשה הצעת הנישואין.

 

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5

gallery 5
סיפור אהבתם התחיל בתל אביב על הים, אז היה זה רק מתבקש שרז יבקש את ידה של מגי בחוף הילטון בשעת שקיעה. הם חגגו את האירוסין בסוף שבוע ארוך במלון מפנק במצפה רמון והתפנו לתכנן את הביג דיי - במשך שנה תמימה.

 

gallery 5

 

אחד שבלט במיוחד: "כל הספקים שלנו היו נהדרים אבל צחי שמש הוא פשוט אגדה! התמונות שלו מדהימות והוא פשוט גרם לנו להרגיש הכי בנוח בעולם ביום המרגש הזה."

gallery 10

gallery 10

gallery 10
כמו כל חתונה המערבת אורחים המגיעים מעבר לים, מגי ורז לקחו לעצמם מספיק זמן על מנת לאפשר לכל אורחיהם האמריקאים לתכנן מראש את נסיעתם לישראל. הם ידעו שהולכת להיות זו חתונת שישי בצהריים עם אווירה קלילה וחיפשו מקום עם וייב טבעי וטובל בירק.

 

gallery 10gallery 14

gallery 14

gallery 14

gallery 17
למגי היה ויז'ן ברור של חתונה קלאסית בגוונים של ירוק, לבן וזהב והלוקיישן שבחרו שימש כקנבס המושלם לצבעים השיקים והמינימליסטים שאפיינו את הדיטיילים העיצוביים באירוע. חתונת קיץ רכה, בהירה ושמחה - צ'ק!

 

gallery 17

gallery 17

gallery 17gallery 21

gallery 21

gallery 21
מגי ורז מספרים שכמעט עם כל הספקים שלהם הם סגרו אחרי מפגש ראשוני בלבד והם לא מתחרטים לרגע שכן כולם היו מדהימים ומקצועיים להפליא. אז הטיפ שלהם לזוגות בשלבי התכנון הוא "לא להתעכב ולערוך השוואות בין עשרות ספקים. קחו כמה המלצות, ואם יש וייב טוב עם האדם הראשון שאתם פוגשים - פשוט תסגרו איתו".

 

gallery 24
gallery 24

gallery 24

gallery 24

 


קרדיטים:

צילום סטילס: צחי שמש
מקום האירוע: האחוזה בית חנן

מוסיקה: דיג'יי מעיין ברגמן

שמלה:אלון ליבנה

חליפה ונעלי חתן: באמוס סקוור
ניהול האירוע: מתחתנים בראש שקט (שני)

מגנטים: ממגנטוס

+ קרדיטים נוספים


צילום וידאו: נתי שוקו
עיצוב האירוע: Perla Design (מור) - האחוזה

קייטרינג:פרלה & ג'וזף (האחוזה)

בר: ZED

איפור: קארין כהן 

עיצוב שיער: דנה צמות

הזמנות / מיתוג: HoneyDew

מתנות לאורחים: סוקולנטים
עורך טקס: הרב אריאל קונסטנטין

מאת:כלות אורבניות