קסם עתיק בחתונה של דורין וגיא

08.06.16

 

 

אחד הדברים האהובים עלינו, הוא לגלות את המקריות שבסיפורי ההכרות של הזוגות שלנו. גם הסיפור של דורין וגיא נופל באופן מושלם לתוך הקטגוריה הזו והוא מתחיל לפני שלוש שנים וחצי, כשדורין החליטה לצאת לאכול צהריים עם חבר מהעבודה.

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

אותו חבר הזמין חבר אחר שלו להצטרף ובסוף הארוחה הבחור הזה - שעד אותו רגע היה זר לדורין - אמר לה שהוא חייב להכיר לה את גיא, בחור מקסים שהתחיל לעבוד איתו לפני מספר חודשים. הוא מסר לגיא את מספר הטלפון של דורין - וגיא לא שיחק משחקים והתקשר כבר באותו היום.

 

dorin gallery 3

 

נגלגל את הסרט שנתיים קדימה, כשהזוג החליט לצאת לטיול רומנטי בפאריז: ממש ביום האחרון של הטיול, בזמן שחיכו למונית בדרך חזרה לשדה התעופה, גיא כרגע ברך ושאל את דורין אם היא מוכנה להיות אשתו. דורין ענתה בחיוב ולמרות שהם תכננו את החתונה במשך 4 חודשים בלבד, לפי דעתה זה היה יותר מדי זמן של התלבטות בין הספקים השונים.

 

איפור כלה

 

dorin gallery 5

 

בניגוד להרבה זוגות - שרוצים חתונה קטנה ואינטימית ובסופו של דבר מגיעים לחתונה גדולה ומרובת מוזמנים, דורין וגיא הצליחו לשמור על מספר אורחים צנוע יחסית (240 מוזמנים), שמורכב אך ורק מחברים טובים ובני משפחה קרובה.

 

dorin gallery 6

 

גיא מת על הים - ובמיוחד הוא אוהב לגלוש בו, לכן היה לו חשוב להתחתן בקרבת הכחול הגדול. מכיוון שמשפחה אחת מגיעה מאזור המרכז והשנייה מאזור הצפון, הזוג מצא מקום טוב באמצע - נמל קיסריה המהמם. השולחנות מוקמו לצדה של חומה עתיקה ובמרכזם הונחו סידורי פרחים עדינים ומספרי שולחן בעיצוב רומנטי, מינימליסטי ומקסים.

 

צילומי חתונה

 

צילומי הזוגיות נערכו במספר מקומות, בהם פרדס מקסים וגם - איך לא - נמל קיסריה עצמו, כשהים משמש כרקע המושלם. אהבנו מאוד את השמלה העדינה של דורין ואת הבחירה בתסרוקת פזורה ויפה, לה הותאם תכשיט שיער מקסים. גם האיפור העדין החמיא מאוד למראה כולו ואין ספק שגיא זכה בכלה מהממת.

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

הזוג נכנס אל החופה בליווי שלטים חמודים, בועות סבון שהפריחו האורחים וצהלולים - אותם מוטות עץ שבקצה שלהם מודבקים סרטים. מהצילומים ניכר שמדובר ברגע מרגש ומשמח, כזה שנחרט בזכרונם של כל המשתתפים.

 

dorin gallery 11

 

dorin gallery 12

 

dorin gallery 13

 

עיצוב חתונה

 

dorin gallery 15

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

חופה

 

dorin gallery 19

 

dorin gallery 20

 

dorin gallery 21

 

dorin gallery 22

 

אומרים ששום דבר לא באמת מתרחש במקרה, נדמה לנו שהחתונה של הזוג המתוק הזה היא ההוכחה המושלמת לאמיתות המשפט. דורין וגיא - תודה שחלקתם איתנו את החתונה שלכם, אנחנו מאחלות לכן חיים משותפים מלאי אהבה ואושר.

 

קרדיטים
מקום האירוע: קיסר ים
עיצוב: אורכידאה פרחים ועיצוב
מוסיקה: זברה- עידן גבריאל
צילום סטילס: ירין טרנוס
צילום וידאו: אביחי וקסלר
שמלה: ענבל רביב
איפור: נאור אפל
עיצוב שיער: נאור אפל
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה: שוב וובסטור
נעלי חתן: טימברלנד
תכשיטים: עגילים- אפרת קסוטו
הזמנות / מיתוג: המכולת
אקססוריז: הדפיס - תמי בר לב
חליפת חתן: מקס מורטי
עורך טכס: הרב אריאל
חוויות: מגנטים- מגנטינה
DIY: שלטים לחופה, עמדת קעקועים
מתנות לאורחים: שקיות קראפט אישיות שבתוכן היה עוגיות מרנג
קרדיטים נוספים: מלון להתארגנות- ווסט ת"א

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)