קליפורניה פינת יפו: החתונה של לאה ודיוויד

07.02.17

החתונה האורבנית של היום מתחילה ב-2012, בשני קצוות שונים ומרוחקים של הגלובוס, כשלאה מקליפורניה ודיוויד מאנגליה נפגשו. כשהשניים התארסו וניסו לחשוב על המקום המושלם לחתונה, השניים חשבו על ישראל, בה התגוררו בעבר.

 

בשל הקרבה לים ולמקומות הכי שווים וכיפיים בתל אביב, ביניהם, שוק הפשפשים, מסעדות, מלונות וחנויות מגניבות, לשניים היה ברור שיפו היא המרחב האורבני המושלם בשביל החתונה שלהם. כמו כן, כמות המוזמנים המצומצמת יחסית של אורחי החתונה (כ-100 מוזמנים) הובילה את לאה ודיוויד לבחור בבית אנדרומדה, כלוקיישן יפואי מושלם לאירועים קטנים.

 

כיוון שהשניים אינם מתגוררים ביפו (או בישראל באופן כללי), החתונה אורגנה בשלט רחוק על ידי הזוג, בעזרתה של מפיקת ומעצבת האירוע קים ביולו. כך, התעצבה לה אט-אט החתונה המקסימה ומלאת הדיטיילז של השניים.

 

lea gallery1

 

lea gallery2

 

הצבעים המרכזיים ששלטו בעיצוב היו צבעים סתוויים, גווני שלכת חמימים כמו חום, בורדו, אדום ומעט ירוק. החל מכלי החרס שהוצבו בעמדות האוכל, דרך שולחנות העץ ואפילו עד לצבע האוכל בצלחות, הצבעים החמימים שלטו.

 lea gallery21

lea gallery22

 

lea gallery17

lea gallery18

 

lea gallery20

 

סידורי השולחן הציגו גם הם את פלטת הצבעים בגווני שלכת, כשעל גבי השולחנות הארוכים נפרשו מפות לבנות ועליהן בדי יוטה בגוון חום בהיר, שנתנו לעיצוב השולחן מראה טבעי. על בד היוטה פוזרו נרות לבנים בכלי זכוכית ושרשראות ארוכות של עלים ירוקים בתפזורת פרועה. ביניהן היו שזורים רימונים בגווני אדום ובורדו שנתנו נגיעת צבע אדמדם ומושלם. 

 

lea gallery5

 

lea gallery4

 

lea gallery3

 

lea gallery6

 

לצד גווני האדום בצבצו פרחי ארטישוק יפהפיים ומעודנים, שנתנו אינטרפרטציה יצירתית לסידורי הפרחים הקלאסיים.

 

lea gallery7

 

בשל העובדה שמדובר בזוג שמגיע ממקומות שונים ורחוקים מישראל, הן גאוגרפית והן תרבותית במובנים מסוימים, היו מספר מאפיינים עיצוביים בעלי ניחוח חו״לי שאהבנו במיוחד. למשל, לצד כל צלחת של אורח הוצבה מפית חומה עם ענף רוזמרין שקשור אליה, ולצידם ופתק עם שם האורח. המחווה הקטנה והאישית הזו לא רק מחממת את לב האורחים, אלא גם עושה להם (ולנו) נעים בעיניים.

 

lea gallery11

 

lea gallery12

 

lea gallery13

 

בגזרת דיטיילז התלויים היו פתקים הושבה בגווני חום שנתלו על חוט דיג עם אטבים צבעוניים וכלי זכוכית עגולים שמתוכם השתלשלו זרי פרחים הפוכים ומהממים.

 

lea gallery14

 

lea gallery10

 

מסורת נוספת ומאד חו״לית שהייתה בחתונתם של לאה ודיויד היא השושבינות והשושבינים, וליתר דיוק, הלבוש התואם שלהם, שבמקרה הזה היה מהמם במיוחד כשהשושבינות של לאה לבשו שמלות שונות בגווני אדום ובורדו.

 

lea gallery24

 

lea gallery23

 

בליוויה של להקה שמחה ואווירה מקרבת לבבות ומרחק גאוגרפי, החגיגה המעוצבת והיפהפיה של לאה ודיויד השאירה לנו חשק לעוד.

 

lea gallery25

 

lea gallery26

 

lea gallery27

 

על אף שהשניים בחרו בחופה מסורתית שאותה נשאו יקיריהם, הם בחרו לשלב על המוטות המרכיבים אותה פרחים לבנים ומטפסים שלופפו על גביהם, בשילוב בד מקסים שניצב בראשם. קלאסיקה עם טאץ׳ אישי במיטבה.

 

lea gallery28

 

lea gallery29

 

קרדיטים:

צילום סטילס: ג׳ן סלדקוב

מקום האירוע: בית אנדרומדה

שמלת כלה: הילה גאון

איפור ושיער: צליל שן
עיצוב: קים ביולו

צילום וידאו: colorfool

הפקה: קים ביולו

צילום מגנטים: ליאור לב

מוזיקה: אלעד - זברה מוסיקה

להקה: מרשדנדרומה

מלון לאורחים: Market House Hotel

 

מאת:כלות אורבניות