קלילות, צחוק ומלא בלונים: חתונת ה-DIY של ליטל ותמיר

10.09.19

הלחץ שכרוך בתכנון חתונה משכיח לפעמים מהחתן והכלה את העובדה שזהו יום סופר מאושר ושמח עבורם. ליטל ותמיר החליטו שהומור וקלילות יהיו חלק בלתי נפרד מהאירוע שלהם, ביחד עם המון DIY שגרם לנו לחלוטין להתאהב בהם - ובחתונה שלהם.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 1
השניים הכירו במסיבת כלכלנים באוניברסיטה בשבוע הראשון לתואר (סו גיק שיק!) ומאז הם יחד, בחיים ובלימודים (עכשיו הם גם עושים תואר שני במנהל עסקים בצוותא - שקדנים שכמותם).


gallery 6

gallery 6

gallery 6

gallery 6

gallery 6
הצעת הנישואין נערכה בבית אחרי שתמיר קישט עם בלונים והגדיל לעשות כשהזמין עבור המאורע ארוחת שף פרטית של חברת Food Salon. המרפסת של דירתם בקומה ה-46 הייתה הלוקיישן המושלם לארוחת גורמה לאור נרות של 10 מנות והמון קוקטיילים ויין. אנחנו לא מכירות מישהי שלא הייתה אומרת "איי דו" תחת כאלו נסיבות.

gallery 11

gallery 11

gallery 11
בכל הנוגע לתכנונים, השניים תמימי דעים לאורך כל הדרך שהם רוצים לעשות את זה קצת אחרת. הן החליטו על חתונת שישי בצהריים, עם טקס רפורמי, המון DIY ואווירה מצחיקה וסופר קלילה. בהזמנה כיכבו דמויות Cartoons של בני הזוג, הם ערכו צילומי זוגיות של מלחמת שלג בסלובקיה, ופיזזו את דרכם לחופה לצלילי ה-Jungle Drum - וזו רק ההתחלה.

gallery 15

gallery 15

gallery 15

gallery 15

gallery 15


קונספט החתונה היה צבעוני, פרחוני וכאמור, מלא ב-DIY מושקע - ממש מושקע. ליטל ותמיר הכינו עמדת "חכם בשמש" עם כובעים ומניפות, עמדת בועות סבון לחופה, עמדת "העקב הוא אויב" עם כפכפים ברחבה, עמדת אלבום פולארויד, מסגרת לתמונות עם האימג'ים מצילומי השלג שלהם, עמדות התרעננות בשירותים, כדורגל שולחן חתנים-כלות, תפריטים בצורת קווה קווה לכל אורח, שכשפותחים אותם מגלים בכל חלק מהן המנות שמוגשות בחתונה.

gallery 20

gallery 20

gallery 20

gallery 20

gallery 20


ואם כל זה לא הספיק, השניים ארגנו לאורחים שלהם מתנה מקורית במיוחד - בירות שבישלו במשך שלושה חודשים בביתם לאחר שעברו קורס מקצועי בנושא עם כל הציוד הנדרש. 250 בירות - בשני טעמים - חולקו לאורחים כשהן מעוטרות במדבקות ממותגות עם הדמויות המצוירות של ליטל ותמיר.

gallery 25

gallery 25

gallery 25

gallery 25

gallery 25
הזכרונות האהובים על השניים מהיום המיוחד שלהם הם החופה המצחיקה והמרגשת בה הקריאו נדרים משעשעים זה לזו, והרגע בו במהלך הריקודים כל האורחים התקשטו בבלונים עם פרצופי חיות וצמידים ענקיים והכל נהיה צבעוני וסופר שמח על הרחבה.

gallery 27

gallery 27

gallery 27

gallery 27

gallery 34
ליטל ותמיר הם הוכחה שגם שמשקיעים את הנשמה בחתונה ודואגים לבד למיליון פרטים קטנים - אסור לאבד חוש ההומור. הוא זה שיחזק אתכם במהלך התכנונים, אבל בעיקר בחיים שאחרי.

gallery 34

gallery 34

gallery 34


קרדיטים:
צילום סטילס: נועם סלח
מקום האירוע: גן ורדים
צילום וידאו: איתי מדר
מוסיקה: אלעד רון זברה מיוזיק
עיצוב שיער: אסתי ביטון

+ קרדיטים נוספים


איפור: לאנה שוורצמן 
שמלה: לימור רוזן 
קייטרינג: של הגן
בר: ORO
טבעות: לויס תכשיטים 
נעלי כלה נעלי אלינור
נעלי חתן: לנסקי חליפות חתן 
תכשיטים: סברובסקי 
הזמנות / מיתוג: איזי איוונט 
מתוקים: ארטיקים של פאלטאס + קינוחי המקום 
מנהל אירוע חיצוני: אביעד בסט מן 
אישורי הגעה: דיגיטל פיק 
הדפסות: ינשוף הדפסות 
חוויות: בלוני הקוף המעופף, מגנטים של שוויצריה
DIY: עמדת כובעים ומניפות, עמדת בועות סבון לחופה, כדורגל שולחן חתנים כלות, עמדת כפכפים, עמדת אלבום פולארויד, עמדות התרעננות בשירותים, מסגרת תמונות עם אטבים, תפריטים בצורת קווה קווה
מתנות לאורחים: בירות בהכנה ביתית ממותגות בשני טעמים 
עורך טקס: הרב גבי דגן

מאת:כלות אורבניות