קלילה, כיפית ופרחונית: קולקציית השמלות של סיסטר m

29.07.18

צמד האחיות המעצבות Sister M מודות שנהגו להימנע לאורך השנים משימוש הדפסים פרחוניים, כנראה בגלל שבבית הוריהן פרחים היו המוטיב המוביל בעיצוב הבית, וזה למעשה היה מרד הנעורים שלהן.

 

gallery 9

 

gallery 9

 

gallery 9

 

עם זאת, במהלך השנים משהו קרה, והפרחים החלו לתפוס חלק בחיים של כל אחת מהן. הן מכנות את זה "התבגרות" ומכאן נולדה קולקציית שמלות הכלה החדשה שלהן וגם השם שלה: GROWN UP – FLOWERS.

 

איך הפרחים באים לידי ביטוי בשמלות? טוב ששאלתן. אם בעבר היו המעצבות משתמות בעיקר בתחרות גיאומטריות, עכשיו ניתן לראות בדגמים שילוב של תחרות פרחוניות עדינות ומיוחדות.

 

gallery 9

 

gallery 9

 

gallery 9

 

החומרים האיכותיים מהן עשויות השמלות מורכבים ממשי יפני, ויסקוזה טבעית, קרושה, תחרות מחורזות וגם שיפון צרפתי. מגוון הגזרות הוא רחב וניתן למצוא גם שמלות שני חלקים.

 

gallery 9

 

gallery 9

 

 

כמובן שאי אפשר להתעלם מהטרנד העולה בעולם הכלות והוא האוברולים, וגם אותן תוכלו למצוא בקולקציה החדשה בגזרות צמודות לגוף וגם בכאלה רחבות ומשוחררות יותר.

 

gallery 9

 

gallery 9

 

 

בנוסף, חשוב שתדעו שמלבד שמלות כלה, הסטודיו מציע גם קולקציית אביזרים ותכשיטי סטייטמנט, והשנה, בהמשך ישיר לנקודת ההשראה, השתמשו המעצבות בפרחי משי ובפרחים אמיתיים בתכשיטים ובאביזרי הגוף השונים.

 

gallery 9

 

קרדיטים:

צלם: דביר כחלון

תכשיטים: SISTER M

עיצוב זרים: KAMI-Flowers&Gifts

איפור ושיער : SHIKO VUN

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזו עונה אתם מתכננים להתחתן?
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)