קלילה ומיוחדת, כמו שפירית הארגמן

20.06.16

כשהבטנו בשמלות החדשות מבית Sister M הרגשנו שאנחנו מביטות על עיצובים ייחודיים מאוד. הצורות הגיאומטריות, הגימורים המיוחדים והשימוש בבדים לא שגרתיים עוררו בנו סקרנות וגרמו לקולקציה החדשה של המותג לבלוט לטובה בנוף אופנת הכלות.

 

 sisterM gallery 1

 

sisterM gallery 2

 

sisterM gallery 3

 

אבל לפני שנתמקד בפרטים הקטנים שהופכים את הקולקציה הזו לגדולה, בואו נדבר קודם כל על הבסיס: הקולקציה הסופר-אורבנית הזו היא הקולקצייה הרביעית של המותג (אותו הקימו האחיות מיטל ורעיה מיטרני) והיא מתאפיינת בגזרות משוחררות והשראה בוהו-שיקית מובהקת.

 

sisterM gallery 4

 

sisterM gallery 5

 

sisterM gallery 6

 

השפה העיצובית של הקולקציה מתחברת לטרנדים שניתן לראות באופנה העכשווית: גזרות אובר-סייז, תחרות דומיננטיות בצורות מעניינות, כתפיים חשופות וקרופ-טופס, כל אלה אלמנטים שמשולבים גם בדגמי הקולקציה.

 

sisterM gallery 7

 

sisterM gallery 8

 

sisterM gallery 9

 

המראה המיוחד של הדגמים לא בא - כמובן - על חשבון הנוחות: השמלות מעוצבות מבדים איכותיים, קלילים ומלאי רוך, שמאפשרים ללובשות אותן מרחב תנועה ונשימה רחב - אותו מרחב שכל אחת זקוקה לו ביום חתונתה.

 

sisterM gallery 10

 

sisterM gallery 11

 

sisterM gallery 12

 

כשתהינו מניין הגיעה ההשראה לקולקציה הייחודית, הופתענו לשמוע שהמקור הוא שפירית הארגמן - אותה שפירית יפהפייה שניתן לראות בנחלי ארצנו. האחיות מיטרני סיפרו לנו שבעיניהן מדובר ביצור מופלא, שמזכיר להן פיה עוצמתית.

 

sisterM gallery 13

 

sisterM gallery 14

 

sisterM gallery 15

 

השתיים בחרו להתבונן במבנה השפירית ולשאוב השראה מהמבנה הגיאומטרי והמורכב של גופה. את אותה השראה ניתן לאתר בגזרות של הבדים וסוגם וגם בהדפסים ובחיתוכי הלייזר האמורפיים שניתן למצוא בחלק מהדגמים.

 

sisterM gallery 16

 

sisterM gallery 17

 

אהבנו במיוחד את העובדה שקלילות הבדים לא באה על חשבון הלוק הדומיננטי אך מלא הרוך שכל כלה שואפת לו ביום חתונתה ולכן אין לנו כל ספק שאם אתן מחפשות שמלות מיוחדות שהן גם נוחות, תמצאו את מבוקשכן בקולקציה הנפלאה הזו.

 

צילום: דביר כחלון

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: