קלאסיקה עם נגיעה טרנדית

08.03.15

כשסיפרנו לכן על הטרנדים החמים לשנה הקרובה, למול עינינו כבר התחלנו לדמיין כיצד כל אותם אלמנטים עדכניים ישתלבו בחתונות אורבניות. כל אימאג' כזה היה נראה שונה לחלוטין מן הקודם כי כשהטרנדים מוצלחים, הרי שאפשר לשלב אותם בשלל עיצובים שונים ולהעניק פרשנות אישית לכל מגמה שכזו.

 

 

 

 

 

 

אז היום פוגשת אותנו פרשנות כזו, שמשלבת בתוכה את טרנד הפייאטים ואת טרנד הפירות - ולוקחת אותם למחוזות קלאסיים ביותר. הסביבה הכפרית שבמרכזה עומד לו שולחן עמוס בכל טוב, עצי הזית וההופעה המונוכרומטית של החתן, כולם יוצרים יחדיו לוק שהוא תמצית האלגנטיות והקלאסיקה, אך כאמור, עם טוויסט סופר עדכני.

 

 

 

 

 

 

 

השמלה של הכלה- בואו נדבר לרגע עליה שהרי היא ללא ספק דורשת התייחסות מיוחדת: שמלה עם שסע דקולטה עמוק שפוגש שסע דומה בגב, שמלה שצמודה באזור החמוקיים ומתרחבת באמצעות שכבות של טול מפנק מהנקודה הזו ומטה, גם הפעם מדובר בדוגמא לדגם שמשלב בתוכו קלאסיות אך עוד משהו אקסטרה והאקסטרה הזו הוא שיגרום לשמלה הזו להיחקק עמוד בתודעה שלנו, אז על כך נוכל להודות לזהבית תשובה ולידיה המופלאות אשר יצרו אותה.

 

 

 

 

 

 

 

היינו רוצות להמשיך ולספר לכן עוד ועוד על הצילומים ולתאר את כל מה שעינינו רואות - אך אנו חושבות שהתמונות יעשו את העבודה במקומנו, שהרי יש דברים שמוטב לא לשוחח עליהם אלא פשוט להיאלם דום, לצפות, לספוג וליהנות...

 

 

 

 

 

שמלה שכולה va va voom...

 

 

 

 

כמה כיף לפגוש בהפקה שלוקחת אותנו רחוק רחוק, למקומות חלומיים אל מעבר לים.

 

קרדיטים

 

שמלה: זהבית תשובה

צילום: Greg Finck Photography

עיצוב, סטיילינג ופרחים: Lavender and Rose

לוקיישן: Le Hameaux des Baux

 

מאת:כלות אורבניות