קירה וצחי, 2.4.15

28.04.15

קצת קשה להאמין שכבר נוחתת אצלנו חתונה שהתקיימה רק לפני כמה שבועות, אבל ככה זה כשבוחרים בצלמים שהם סופר מעולים וגם תקתקנים - או במילים אחרות, חלומו של כל מי שאינו יודע לדחות סיפוקים. כמונו למשל.

 

 

 

למרבה המזל קירה וצחי מעולם לא נאלצו לדחות סיפוקים בכל הנוגע לקשר שלהם, כי הם הכירו באמצעות שידוך מתוחכם במיוחד של חברתם, במהלך בילוי משותף בפאב בצפון. כבר אז התעופפו להם פרפרים בבטן אך כעבור מפגש נוסף בפאב וכמה דרינקים טובים, כבר היה ברור שזה לחלוטין מקרה של Match made in heaven.

 

 

 

 

צחי הוא מעצב גרפי ובהתאם לכך הוא אוהב אמנות, איור ואסתטיקה. קירה היא טיפוס הרבה יותר נינוח, שאוהבת להעביר את זמנה בחברת חיות וליהנות מאוכל טוב. השניים רצו ליצוק את כל האלמנטים הללו לתוך האירוע, אך קודם כל הם בחרו לקחת את הזמן, סוג של ספייס מן העולם למשך חודש וחצי בטרם התחילו בהכנות ורק אז הם צללו פנימה.

 

 

 

מיד כשביקרו לראשונה ב-Eco, היה להם ברור שזה המקום ובדיוק כמו בדייט הראשון, גם הפעם התעופפו להם פרפרים בבטן - כי הרי ככה זה כשזה מרגיש נכון. כל בחירה של השניים מכאן והלאה הייתה אינטואיטיבית ושילבה את האהבות הקטנות שלהם לצד פרויקטים קטנים עליהם ניצח צחי, המעצב היקר.

 

 

 

קירה וצחי היקרים, אנו שמחות שלא דחינו סיפוקים אלא הכרנו אתכם בדיוק ברגע הנכון, כי זוג כייפי כמוכם מומלץ לפגוש כמה שיותר מהר!

 

 

 

קרדיטים

מקום האירוע: eco אקו

קייטרינג: kitchens

מוסיקה: נתיב ניב
בר: 5bars
צילום סטילס: גיל ורון
צילום וידאו: תומר פוקס
שמלה: אינטרנט + תופרת- אליונורה
איפור ועיצוב שיער: דפנה בר-אל
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה: נעלי מייק
נעלי חתן: קסטרו
תכשיטים: עגילים- בלה דונה
הזמנות / מיתוג: צחי פרצ'יק
אקססוריז: ebay והולה
חליפת חתן: קסטרו ורנואר
עורך טכס: גיל קופטש
חוויות: אקסטרים- וירטואל ריאליטי
DIY: מדבקות לבקבוקי הפרחים ודגלים עם מיתוג החתונה, צחי פרצ'יק
מתוקים: kitchen
קרדיטים נוספים: גבוהטרון- טל גרונפלד אמן הבלונים:)

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)