קיץ רומנטי בקולקציה של Ready2wedd

15.05.17

אחרי שנתיים של חצאיות וטופים מרהיבים, המותג מתחדש העונה בשמלות יפהפיות, נוחות ומחמיאות שיגרמו לך להרגיש בבית ולהיראות כמו מלכה.

 

בחוויה האישית שלנו (ואנחנו לוקחות סיכון מחושב ומאמינות שגם אצלכן) - אנחנו נראות במיטבנו כשאנחנו לא מתאמצות. תקראו לזה כשנוח לנו או כשאנחנו נמצאות עמוק עמוק בתוך איזור הנוחות שלנו. איך זה מסתדר בדיוק עם הערב הכי גדול בחיינו בו מצופה מאתנו להיראות הכי טוב שאפשר?

 

 

מותג שמלות הכלה Ready2Wedd מצליח לגרום לכלה שלו להרגיש הכי בבית, הכי בנוחות שלה ועם זאת, הכי יפה ומושקעת שיש, רק בלי המאמץ הנלווה שתמיד מוריד לנו מהשיק. כל זאת בזכות בדים גיאומטריים שמחמיאים במיוחד לגוף האישה, פלטת צבעים מרהיבה שנעה מגווני הניוד והכסף ועד השמנת הכהה וגזרות נוחות שמאפשרות לכל אלה להישאר אותנטית, סקסית ומיוחדת.

 

ready gallery 1

 

ready gallery 2

 

ready gallery 3

 

ready gallery 4

 

ready gallery 5

 

בקולקציות העבר, ניתן היה למצוא חצאיות וטופים שמאפשרות משחק של שילוב והתאמה לפי רצון הכלה, אך בקולקציית WHITE FOREST של קיץ 2017, לראשונה מזה שנתיים, הליין מורכב משמלות חלומיות עם מנעד רחב של סגנונות: ממראה הגלביה, עבור לגב החשוף ולשמלות באורך הברך, גזרות צמודות שמלטפות את הגוף וכאלה שמשאירות מקום לדמיון עם שקיפויות מעניינות.

 

ready gallery 6

 

ready gallery 7

 

ready gallery 8

 

ready gallery 9

 

ready gallery 10

 

גם הפעם, בהתאם לאג'נדה של הליין, השמלות מוכנות לצאת לחגיגה בלי מאמץ ומבקשות לתת לך את התחושה ש"זרקת על עצמך משהו אבל אחד ממש ממש ממש יפה" והנה את מוכנה להיות הכי יפה כשנוח לך. קנינו.

 

ready gallery 12

 

ready gallery 13

 

ready gallery 14

 

קרדיטים:

צילום: חיים כהן

איפור ועיצוב שיער: ורד ספיבק

תכשיטים: דנה מנצור

מאת:כלות אורבניות