קיפ איט סימפל: השיק המדויק בחתונה של תומי ותום

14.07.20

אם יש משהו שלמדנו מקומדיות רומנטיות, זה שיש דברים שהם פשוט מנט טו בי, ולפעמים כשמשהו הוא נכון, הוא גורם לשאר החלקים בפאזל פשוט ליפול למקומם בקלילות ובטבעיות. הסיפור של תום ותומי הוא בדיוק כזה. 

 gallery 16 2

 

gallery 16 2

 

gallery 16 2

 

השניים נפגשו לראשונה בקורס קצינים, ומיד התחברו והפכו לבסטיז. באותה התקופה לתומי היה חבר, ולמרות שכולם מסביב ראו שהיא ותום הם ממש מאץ' מייד אין הבן, היא עדיין לא ממש הבינה איך זה מסתדר. האסימון נפל עם הפרידה מהחבר והשניים החלו לצאת יחד רשמית. 

  

gallery 16 2

 

gallery 16 2

 

ההצעה הגיעה אחרי שש שנים של זוגיות ולא מעט שיחות על חתונה. זה קרה במהלך פיקניק במעיין צבי, המקום האהוב על תומי מאז ילדותה, כאשר השניים נהנים פינוקים כיפיים כמו גבינות ויין. על רקע תפאורה מושלמת של נוף מהמם ופריחה אביבית, זה נראה היה כמו ה-רגע להצעה. אבל תום הצליח לשמור על אפקט ההפתעה שהבהיר שהוא לא מתכוון להציע במעמד הזה. הטוויסט הגיע כמה דקות לאחר מכן, כשכרע ברך ברשמיות והוציא את הטבעת.

 

gallery 16 2

 

gallery 16 2

 

תכנון החתונה ארך חמישה וחצי חודשים, ונפתח בחרישה אינטנסיבית של תומי על המגזין שלנו. ווי לאב יו טו! אחרי שליקטה את המידע הדרוש ורקמה ויז'ן לפרטי פרטים, היא לקחה את המושכות בארגון, ותום פשוט זרם עם ההחלטות. הלוקיישן הנבחר היה הנחלה, והוא גם הכתיב את הווייב באירוע, ואת הבחירה החכמה של השניים ללכת על קו נינוח ולא מתאמץ, כזה שפשוט מבליט את האופי הטבעי של שניהם ומאפשר לו לזרוח. 

 

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 16 2

 

gallery 16 2

 

gallery 16 2

 

הלוקיישן הפוטוגני ששימש להתארגנות ולצילומים שלפני החתונה הוא מלון נורדוי, ואליו הגיעו בני הזוג בזכות זכייה בתחרות שהתקיימה בקבוצה הסודית שלנו. שמחנו לראות שהוא מככב בגאון בתמונות המהממות, לגמרי בצדק. 

 

את המיתוג לאירוע כולו יצרה תומי בעצמה יחד עם גיסתה, כולו על טהרת גוונים טבעיים אך מרשימים. העיצוב בגן בערב החתונה השתלב עם האווירה הסתווית שבחוץ, עם הרבה נרות ופרחים שפוזרו ברחבי הגן והפכו אותו לעוצר נשימה. 

  

gallery 16 2

 

gallery 16 2

 

gallery 16 2

gallery 19 2

 

gallery 16 2

  

השניים חיפשו דרך מיוחדת להזכיר את את אביה האהוב של תומי שנפטר כשהייתה בת שמונה, ולהוסיף לחתונה גם מימד של תרומה לחברה. הם הצליחו לעשות זאת בסדנת צורפות מטעם עמותת אנוש המחזירה למעגל העבודה פגועי נפש והלומי קרב. בסדנה הכינו לעצמם את טבעות הנישואין, מזהב שהגיע ממשפחת אביה של תומי. המשמעות המיוחדת שעומדת מאחורי הטבעות הוזכרה כמובן במעמד החופה, שהפכה למרגשת ומשמעותית במיוחד. 

 

gallery 19 2

 

gallery 16 2

 

מה הטיפ של השניים לזוגות בדרך לחופה? השניים מייעצים פשוט ליהנות ולקחת את הכל בקלות. הכי פשוט והכי מדויק.

   

gallery 16 2

 

gallery 19 2

 

קרדיטים: 

צילום: יואב אלון

מקום האירוע: הנחלה

מוסיקה: שבלול קולקטיב - אורי ברופנמן

שמלה: אלון ליבנה

חליפה ונעלי חתן: names

מתוקים: sweet shira

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: וולדיס וDIY

קייטרינג:עלי דפנה

בר: הנחלה

איפור:ענבל מרגלית

עיצוב שיער: אסף לוי

טבעות: עמותת אנוש- בית יפעת

נעלי כלה: רפבליק

הזמנות/מיתוג: כלה

אקססוריז: cassouto

עורך טקס: עמיחי שהם

חוויות: עמדת פולוראויד

DIY: הזמנות, מיתוג, שולחן ילדים, עמדת כניסה, אווירה לחופה

 
 

 

 

מאת:כלות אורבניות