קינפולק

09.11.13

 

לפני כמה חודשים זכינו לפגוש בו, סוף כל סוף, פנים אל פנים. זה קרה בממלכה הבריטית, התרגשנו מאוד מההיכרות עימו, הוא היה כל מה שדמיינו ואף יותר מכך! אתן בטח לא חושבות שמדובר בנסיך וויליאם… הוא הרי תפוס וגם אנחנו. אז מי זה היה בכל זאת? האמת שמדובר בכלל ב״מה״ ולא ב״מי״, שכן לא בכל יום אנו זוכות לאחוז בין ידינו 144 דפים של מגזין אחד, דפים מרגשים, מפעימים ומדוייקים כל כך במראה ובאווירה שהם משדרים, בצורה שלרגעים יכולים הם אף להפוך לבית שני עבורינו, לפחות בדימיוננו העשיר והפורה.

 

צילום: Young Hungry מתוך ISSUE 4

 

את בוקר יום שבת הזה החלטנו להקדיש להיכרות שלכן איתו, על מנת שגם אתן תוכלו לקבל טעימה קטנה מהדברים שמניעים אותנו קדימה ומהלכים עלינו בקסמם. את אותותיהם אתן יכולות למצוא כמעט בכל יום, ממש כאן, על גבי דפי "כלות אורבניות", הבייבי המשותף שלנו והכה יקר לליבנו.

 

הום מייד פסטו וכל מילה נוספת מיותרת.

 

אז מהו המגזין הזה שלא הפסקנו להלל ולשבח לאורך שתי הפסקאות האחרונות? "Kinfolk", מגזין שהוא עולם ומלואו ואנו בהחלט מזמינות אתכן להתאהב בו! 

 

צילום: Lisa Warninger מתוך ISSUE 1

 

בראש ובראשונה מדובר במגזין שמאגד לתוכו קהילת עולמית של אומנים, יוצרים, כותבים, מעצבים, צלמים, בשלנים ועוד עשרות אנשים מוכשרים במיוחד. כל אלה אוהבים את החיים ואוהבים לחגוג אותם ביחד, בקהילה, עם המון קסם, פשטות וערימות על גבי ערימות של יופי אשר ניבטים מכל עמוד ועמוד.

 

צילום: Laura Dart מתוך ISSUE 5

 

מן המהדורה המודפסת ניתן ליהנות ארבע פעמים בשנה כשכל אחד ואחד מן הגיליונות  גדוש בראיונות מעניינים, סיפורים אישיים, צילומים מ-ה-פ-נ-ט-י-ם, מתכונים שהיינו שמחות שמישהו יבשל לנו (אבל בהקדם בבקשה…), הכול עם תשומת לב מפעימה לעיצוב ולפרטים. לאחרונה גם סיפרנו לכן שחגגנו יומולדת, באותו תאריך בדיוק, ונחשו מה אחת מאיתנו ביקשה ליום הולדתה? ארבעה מגזינים שנתיים שיעשו את דרכם אליה מידי שלושה חודשים, ישירות אל תיבת הדואר שלה. הציפייה קשה, הו כמה שהיא קשה.

 

 

בואו לעוף איתנו בכדור פורח. גבוה, גבוה בשמיים.

 

מעבר למגזין המודפס, אתר האינטרנט של Kinfolk על שלל תכניו המגוונים, גם הוא מתכון בטוח להעביר כמה שעות נינוחות של סופ״ש… ואם יש ברשותכן הרבה, אבל הרבה זמן פנוי (זהירות, זה ממכר!) את קטגורית הסרטונים העונה לשם ״Saturdays״ היינו מציעות לכן שלא לפספס!

 

צילום: Parker Fitzgerald מתוך ISSUE 7

 

לסיום, החלטנו לשתף אתכן בסרטון נוסף שלכד את עיננו, של ארוחת ערב אחת, מבית Kinfolk כמובן - ארוחה שהיינו יותר משמחות להשתתף בה, ובעצם מי לא? העיצוב, האווירה, המטעמים, האנשים… אין ספק שאנו רוצות מזה גם פה, קרוב אלינו, אך עד שזה יקרה נתענג על הסרטון הזה רק עוד קצת.

 

 

נאחל לכן שבת נעימה ונינוחה, ואל תשכחו להפוך את רגעי הפנאי שלכן, גם אם קטנים לבלתי נשכחים. זוהי הרי דרכן האמיתית של כלות אורבניות.

מאת:כלות אורבניות