קיארה פראני התחתנה: ואלו 6 הדברים שהכי אהבנו בחתונה שלה

02.09.18

בהנחה שיש לכן חשבון אינסטגרם ו/או זיקה אופנתית כזו או אחרת, אין סיכוי שלא נתקלתן בקיארה פראני, בלוגרית-העל, הפאשניסטה והאיט-גירל האולטימטיבית של התקופה האחרונה. לאחר הצעת אירוסין אקסטרווגנזית, הולדת בנה ליאו ואין ספור סטוריז ופרסומים באינסטגרם שגרמו לנו להמתין בכליון עיניים - היא הגיעה, החתונה הכי מדוברת בקרב פאשניסטות וורלד-ווייד.

 

 

קיארה, כמו תמיד, לקחה את כל מה שמגניב, שילבה אותו עם קלאסיקה ועם הטאץ׳ הייחודי שלה ויצרה את המיקס המושלם והפוטוגני, כמו שהיא תמיד מקפידה לעשות. אחרי שהתאבססנו על ההזמנה המגניבה, היינו חייבות ללקט בפינצטה את הדברים שהכי אהבנו בחתונה שלה ושל הראפר פדז. זו אמנם לא הייתה משימה פשוטה, אך יש לנו תחושה שהצלחנו. קבלו את הטופ-6 של הדברים שהכי אהבנו בחתונה של קיארה פראני.

 

gallery

(צילום: fedez)

1. השמלה השניה

 

נכון, לפתוח בשמלה השניה זה מהלך שנוגד את ההיגיון הכרונולוגי, אבל היא כל כך וואו שהיינו חייבות. מדובר בשמלה מבית דיור, שמבחינתנו, לוקחת את כל המהות של קיארה ומזקקת אותה לכדי שמלת כלה אחת. הגוון הניודי הבלתי שגרתי, הגזרה הנסיכתית, וכמובן, האיורים הקטנים שמסמלים רגעים, דמויות וסמלים בחייה שמעטרים את השמלה (אנחנו הצלחנו לזהות ציטוטים מהשירים של פדז שהוקדשו לה, אריה שמוקדש לליאו, בנם המשותף, הכלבה מטילדה והעין המזוהה עם המותג שלה) - הכל כאן פשוט מטריף. הקוליות והשיק הייחודי שלה מגיעים לידי ביטוי כאן באופן הכי מוצלח שיכולנו להעלות על הדעת, והאמת? אם היינו צריכות לדמיין כיצד שמלת הכלה שלה תראה, הסיכוי שהיינו מגיעות למשהו כזה גבוה למדי.

 

 

gallery(צילום: Chiaraferragni)

 

gallery

(צילום: Vogue)

 

gallery

(צילום: Vogue)

 

 

2. (הטוויסט של) השמלה הראשונה

 

השמלה הראשונה שלבשה קיארה הייתה גם היא מבית היוצר של דיור, והיא נראתה כמו מחווה לשמלת הכלה של גרייס קלי. הצווארון הגבוה, השובל הארוך, הרקמות בחלקה העליון והסגנון האלגנטי. בסריקה ראשונית נראה שמדובר בשמלה הכי רויאל והכי קלאסית שיכולה להיות. אבל גם כאן הגיע הטוויסט המצופה מפאשניסטה כמותה - בחצאית הטול הדרמטית נכח שסע שהציג מכנסונים קטנים שהתחברו אל חלקה העליון של השמלה, מה שלמעשה הפך אותו לבגד גוף. קולי, שובב, כיפי ושיקי. בדיוק כמו שהיינו מצפות מקיארה.

 

 

gallery

(צילום: Vogue)

 

gallery

(צילום: Dolap)

 

 

gallery

(צילום: Carlomengucci)

 

 

3. הוייב הקיטשי

 

אחד מהדברים שמאפיינים את הסטייל של קיארה הוא קיטש. אל תטעו, אנחנו לא מתכוונות אל קיטש במובן השלילי, אלא באופן הכי כיפי ומודע לעצמו שיכול להיות. אם אלו פריטים מעט ילדותיים שמשתלבים בסטייל שלה, פאטרנים פופיים, צבעים זועקים - קיארה פראני עושה כיף ומלהטטת על כל קשת האופנה ועושה זאת במקסימום שיק. כאן, הקיטש התבטא בצורה הכי לא מתנצלת, כזו שפורטת על מיתרי הרגש הכי נכונים - בכמות המטורפת של הפרחים, בזיקוקים, בלונה פארק שנבנה במקום, אפילו בשיר שליווה את הנשיקה הראשונה שלהם כ-Mr. And Mrs. (אם תהיתן: Circle of life ממלך האריות). מדובר בחתונה של בת אצולה אינסטגרמית, זה ניכר בכל פרט ופרט כאן, ואנחנו ממש אוהבות את זה.

 

gallery

(צילום: Chiaraferragni)

 

4. המיתוג

 

במקרה שהספקתן לשכוח, מדובר כאן בזוג, ולא בסתם זוג, פאוור קאפל. וכיאה לזוג סופר מפורסם ופוטוגני, יחד ולחוד, רק מתבקש לשים את השמות שלהם בפרונט, ובדיוק כך היה. ההאשטג Ferraganez שמאחד בין שם משפחתה של קיארה לשם הבמה של פדז הפך למיתוג של החתונה. הוא הגיע בדמות טיסת אלטיאליה ממותגת שהטיסה את האורחים אל החתונה, ממתקים שנשאו את הכיתוב, סיכות, ספלים, שטיחי פרחים ובובות ענק. ועל כך נאמר: Go big or go home.

 

gallery(צילום: Imperator1985)

 

 

gallery

(צילום: Fashionista)

מתוך הפינצטה שלנו

 

5. השמלות הורודות של המלוות

 

אנחנו סאקריות של שמלות תואמות למלוות, וגם כאן, מדובר בבחירה שכל כולה פאן, כשקיארה בחרה בשמלות ורודות שעותבו על ידי אלברטה פראטי. ולא, לא מדובר בורוד אפרסקי או ורוד עתיק, אלא ורוד מהסוג שאי-אפשר-להתבלבל-שמדובר-בורוד, וזה בדיוק מה שאהבנו כאן. התוצאה? כיפית, מרעננת, פופית, ומשתלבת בדיוק בויז׳ן שהיה לכלה הפאשניסטה.

 

 

gallery

(צילום: carlomengucci)

 

 

gallery

(צילום: Fedez_ferragni_wedding_ )

 

6. הנעליים

 

האקססורי שקיארה פראני הכי מזוהה איתו הוא נעליים, והיה ברור שגם בגזרה הזו תגיע הברקה. היא בחרה בנעליים לבנות בעלות ״קיטן היל״ (עקב קטנטן ודק) עם רצועה שנכרכה מאחורי העקב, שעליה כתב שמה של קיארה. חוץ מזה שזה מושלם, אנחנו יכולות לומר שהיא לגמרי עשתה לנו חשק ליצור נעליים קוסטום-מייד שכאלו עבורינו (תודו שגם לכן).

 

gallery

(צילום: Vogue)

 

gallery

(צילום: Patrizio_bowerman_life)

מאת:כלות אורבניות