קו תל אביב - ניו יורק

18.09.16

לפני ארבע וחצי שנים מריאנה יצאה לבילוי שגרתי בבר תל אביבי. בסופו של דבר, התברר שהערב הזה היה הכל חוץ משגרתי - כי במהלכו היא הכירה את יותם.

 

mariana gallery 1

 

mariana gallery 2

 

mariana gallery 3


שניהם עבדו בתחום התעופה ואחרי חצי שנה של זוגיות, הוא התקבל לתואר שני בארצות הברית, מה שאומר שהם ניהלו קשר לונג דיסטנס על קו תל-אביב ניו יורק במשך שנה וחצי. בסופו של דבר כשמריאנה סיימה את התואר, היא הצטרפה אליו ומאז הם גרים ועובדים בניו יורק.

 

mariana gallery 4 

 

mariana gallery 5

 

mariana gallery 6


למרות שבני הזוג חיים בתפוח הגדול, היה להם חשוב מאוד להתחתן בארץ, לצד החברים והמשפחה - ואנחנו שמחות שכך היה, כי אנחנו זכינו באלבום חתונה מהמם.

 

mariana gallery 7

 

mariana gallery 8

 

mariana gallery 9

 

מאחר וחלק לא קטן מהמוזמנים הגיע מארה"ב לישראל בפעם הראשונה, הזוג דאג להקים עבורם אתר ייעודי ובו מידע על טיסות, מלונות, מקומות בילוי וכמובן - החתונה עצמה. אם כבר השקעה - אז עד הסוף...

 

mariana gallery 10 

 

mariana gallery 11

 

mariana gallery 12

 

mariana gallery 13

 

mariana gallery 14


במהלך תכנון החתונה, בני הזוג התאהבו בבית על הים ולכן סגרו את התאריך כמעט שנה מראש. לדבריהם, ארגון חתונה מחו"ל התברר כמשימה לא פשוטה - אבל כמו שאתן רואות הם עמדו בה בהצטיינות, הודות למיילים ולמשפחות בארץ שעזרו כמיטב יכולתן.

 

mariana gallery 16

 

mariana gallery 17


מה שעמד - או יותר נכון, מי שעמד - לנגד עיניהם של מריאנה ויותם בזמן שתכננו את האירוע היו האורחים שלהם. הם רצו שיהיה להם כמה שיותר שמח ונעים ולכן שמו את הדגש על כל הפרטים הקטנים.

 

mariana gallery 18

 

mariana gallery 19

 

היה להם חשוב להתחתן ביום חמישי, באווירה אינטימית ובסגנון וינטג'י. לפי התמונות, אין ספק שההשקעה השתלמה וכל הפרטים הקטנים נקשרו יחד והפכו לחתונה אורבנית משגעת.

 

mariana gallery 20

 

mariana gallery 21

 

mariana gallery 22

 

mariana gallery 23

 

mariana gallery 26


לדבריהם, החתונה היתה חוויה מדהימה ושמחה הרבה יותר ממה שהם יכולים היו לתאר לעצמם. בזכות החברים והמשפחות, שלב המסיבה היה אדיר והחגיגה היתה גדולה.

 

mariana gallery 24

 

mariana gallery 25

 

mariana gallery 27

 

בגלל שהחתונה שלהם היתה כל כך מוצלחת, מריאנה ויותם רצו להעביר לכן מסר לסיכום והוא די פשוט: לא להילחץ מפרטים קטנים וליהנות מהתהליך, מהחוויה ומהאהבה שמקבלים מהחברים ומהמשפחה.

 

mariana gallery 28


לנו לא נותר אלא להסכים עם הטיפ הנפלא הזה ולאחל להם המון המון מזל טוב.


קרדיטים
לוקיישן: בית על הים
צילום: מאמא צלמים
צילום וידאו: טליה רוזין
די ג'יי: רביד יהושוע
שיער: עדן ירושלמי
איפור: אסף באבו
שמלה: אייזן-שטיין
בגדי חתן: Suitsupply+ Brooks Brothers
נעלי כלה: L.K.Bennett
עיצוב: שירי מנטושירי וגם הכלה עצמה.
קייטרינג: מזל טלה
מגנטים: PrintMyPic

מאת:כלות אורבניות