קופצים להתארח

17.10.16

אחד מהמנהגים הבולטים של חג סוכות, הוא מנהג האושפיזין; מבחינת המסורת, הכוונה היא לשבעה מאבות העם היהודי שמגיעים להתארח במהלך ימי החג, אבל כמו שאתן בטח יודעות, המסורת מזמן התרחבה למנהג מקסים של הזמנה והכנסת אורחים לסוכה המשפחתית.

 

אמרתן אורחים - אמרתן חתונה ואין ספק שכמעט כל החתונות מתהדרות בכמה אבות-טיפוס של אורחים שפשוט אי אפשר בלעדיהם. לרגל חג הסוכות החלטנו לצייר קווים לדמותם של אותם אורחים, שהם לגמרי האושפיזין של כל חתונה באשר היא.

 

הסטייליסטיות

ביום החתונה שלכן תהיו כל כך בהיי, שכנראה לא תשימו אליהן לב - אבל אתן מכירות אותן מחתונות של אחרים: הסטייליסטיות הן הבנות שאוהבות לדפוק הופעה לחתונות והן תמיד ייראו כאילו יצאו מקטלוג, עם שיער, איפור, בגדים ותכשוט טיפ-טופ, שתמיד יושבים בול במקום. הזדמנות טובה ללמוד מהן שיעור קטן בסטיילינג...

 

Copy of gallery5

(צילום: מורן מעיין

המתעדים
המתעדים הם בעצם מכורי רשתות חברתיות קלאסיים ובכל רגע נתון הם יעשו אחד משניים: או שהם יצלמו סלפי, או שהם ירכינו ראש אל המסך של הסמארטפון שלהם ויתקתקו עליו במרץ. בזמן החופה הם יניפו את הנייד אל על ויצלמו, רק לא ברור אם הם יצלמו אתכם, או את עצמם בזמן שהם עומדים מולכם. למרות שהתופעה כשלעצמה עלולה להיות מעט מעצבנת, אתן תודו להם במשך שנים רבות על כך שהם הצליחו לתפוס רגעים וזוויות נוספים, מתוך הפרספקטיבה של המוזמנים.

 

Copy of gallery1

(צילום: מור אלנקוה

הנרגשים
אם להודות על האמת, הנרגשים הן בדרך כלל נרגשות - ומדובר באורחים חמודים להפליא, כאלה שלא מפסיקים להתרגש יחד איתכם, לא להאמין שהיום הזה סוף סוף הגיע וכמובן, אלה שישלפו ראשונים את הטישו כשתתחילו לצעוד בדרך לחופה. בדרך כלל מדובר בחברים מהמעגל הקרוב שמכירים ממש טוב את הסיפור שלכם ואתכם ושמחים בשמחתכם באופן הכי אותנטי שאפשר.

 

Copy of gallery2

 (צילום: טלי ודבורה)

החברים הכי טובים
הם היו שם בשבילכם לאורך כל הדרך, התרגשו מההצעה, ארגנו את מסיבות הרווקים והרווקות, נתנו כתף תומכת ברגעים הקשים ומתכננים ללוות אתכם במסירות לאורכו של היום; אין ספק שבין כל המוזמנים לחתונה שלכן, החברים הכי טובים - שלך וגם שלו - בולטים לטובה כאורחים הכי מעורבים והכי נרגשים, אלה שבטוח תשימו לב אליהם כשתעמדו מתחת לחופה ותשקיפו אל הקהל.

 

Copy of gallery8

 (צילום: עדי פרץ)

המשכרים
בדרך כלל מדובר בחבר'ה של החתן, אלה שהוא הכיר ביסודי, בתיכון או בצבא. המשכרים ידאגו לדחוף לשניכם משקאות ושוטים לאורך כל הערב ולעשות איתכם המון שמח. כל עוד החתן ואת זוכרים לאזן את האלכוהול גם עם מים וקצת נשנושים, הכל אמור להיות בסדר. שימו לב לגבולות שלכן ואל תשכחו שלקום עם האנג אובר, בטח אחרי החתונה של עצמכן, זה פשוט לא כיף.

 

Copy of gallery81

(צילום: מורן מעיין)

הרקדנים
אין ספק שכל חתונה חייבת אושפיזין מהסוג של הרקדנים, כי הם אלה שפותחים את רחבת הריקודים ושורצים בה במהלך כל האירוע, עד שהדיג'יי מחליט להתקפל. בדרך כלל מדובר באורחים זורמים ומצחיקים, שירימו את מצב הרוח שלכם ושל המוזמנים האחרים ויעשו הרבה שמח.

 

Copy of gallery high6

(צילום: טלי ודבורה

הילדים
הם הכי יפים, הכי מתוקים והכי גונבים את ההצגה: הילדים הם בדרך כלל אחיינים חמודים שמתלהבים מהמסיבה שהולכת סביבם. הלבוש החגיגי שלהם הורס, הם מתלהבים מהזוהרים והבלונים ברחבה, כל החברות נמסות מהם ורוצות לרקוד איתם ולמרות שדאגתם להביא כמה אטרקציות כיפיות, הם בסוף הופכים לאטרקציה המרכזית.

 

Copy of shiran gallery 28

(צילום: לוז)

 

אז זהו, אלה הם 7 האושפיזין של עולם החתונות. חושבות ששכחנו מישהו? ספרו לנו בקבוצה הסודית, אנחנו יותר מנשמח להמשיך את הדיון יחד איתכן בפרטיות.

 

חג שמח! 3>

מאת:כלות אורבניות