קולקצית שמלות כלה מהממלכה הקסומה

07.11.14

כשכפות רגלייך הענוגות ידרכו לראשונה בסטודיו של "PIOO PIOO" תרגישי כאילו נכנסת זה עתה לממלכה קסומה, אשר כל יושביה הם חדי קרן, ציפורי פלמנגו ושאר חיות יער שלא פגשת מעולם. בממלכה הזו תמצאי גם קשת בענן, שמיים זרועים בכוכבים מנצנצים המופיעים לעת ערב, והמון סטייל משובח.

 

 

 

 

את כל אלה ועוד היטיבה המעצבת מור ולין לתרגם לקולקציה קלילה של שמלות כלה, המשלבת את הניואנסים הקטנים המאפיינים את טביעת האצבע שלה.

 

 

 

גם טרנדים שונים כמובן שמככבים בקולקציה ובאים לידי ביטוי בשמלות המורכבות משני חלקים, משחקי שקיפות מעניינים, חיתוכים שונים היוצרים לבבות וכוכבים ושלל אלמנטים מפתיעים.

 

 

 

אחד הדברים הבאמת נפלאים בקולקציה הוא המגוון הגדול - משמלות כלה לחתונות שישי קלילות ועד לחתונות אלגנטיות של ערב, תוך התייחסות לעשורים שונים כמו למשל שמלת פלאפר בסגנון שנות ה-20׳ ומנגד שמלת קולר שמרגישה לנו כמו ״אולד הוליווד״ במיטבה.

 

 

 

בכל אחת מן השמלות, מהקלאסית, דרך המודרנית ועד לטרנדית ביותר, אפשר למצוא את הטויסט הזה שנלקח היישר מממלכת PIOO PIOO, אשר גרם לנו להביט בשמלה לא פעם וגם לא פעמיים, שמא פיספסנו איזה חד קרן שמתחבא לו בבפנים…

 

 

 

 

ומבין השמלות הרבות הללו, אתן כבר מנחשות מיהי השמלה המנצחת שלנו, של כלות אורבניות? הנה היא כאן לפניכן!

 

 

אהבנו מאוד את הלוק הנקי שלה אך זה המשלב קריצה קטנה ושובבה, כמו החיתוך בצורת הלב באזור הדקולטה והחלק התחתון אשר נופל מקו המותן ומטה, ובסיומו - ראפלס. שמלה שכולה, אבל כולה מתיקות.

 

תענוג אמיתי לפגוש בשמלות כלה קלילות שמצליחות לעשות לנו פאן, פאן ועוד קצת פאן. הרי בשביל זה אנחנו וגם אתן כאן, לא?!?

 

קרדיטים

צילום: איתן טל

שמלות כלה: PIOO PIOO

איפור: אביבית מוגרבי ברזילי

עיצוב שיער: שי הללי זיו

סטיילינג: קרן נפתלי

איור: אנה דוקמן אביטל

דוגמנית: איינה ל״אלינור שחר״

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: